Červen 2009

šulini

29. června 2009 v 23:59 | tezz |  :: chat mode ::
Alenka: asi pujdu spat:-)
Alenka: i kdyz fotbal konci za 10 min a oni to srovnali:-)))
tezz: to mas zase vsazeny na to jo?
Alenka: no na reykjavik zase...ale oni sulini to nedaj...
tezz: ja se v tom nevyznam, v tech sulinech
Alenka: zklamali me i minule
Alenka: me kazdej zklamava z tech sulinu:-D
tezz: :-D
Alenka: ty vole oni vedoooooooooooooou
Alenka: dobreeee borecci
tezz: to jsou sulini
Alenka: a je konec zapasu..ja sem ale haluzaaaak
Alenka: jeste ze sem dala na nemce proti anglii a nenechala se ovlivnit tema tupcema v knajpe.. haaaaa... se jim zitra vysmeju sulinum

Tak tedy znovu...

11. června 2009 v 22:58 | tezz |  :: on my mind ::
Tak zas jednou po čase třídím myšlenky. Je necelý měsíc po škole, její konec zvládnut lépe, než jsem čekala. Přijata na VŠ. Mám všechno, co jsem před nedávnem chtěla. I přesto to na mě dnes nějak spadlo, protože samozřejmě nikdy nic nemůže být dokonalé.
Takže počínaje dneškem jsem z rozvedené rodiny. Jsem prostředníkem mezi dvěma lidmi, ze kterých pocházím, a po několika letech teď už oficiálně neexistuje žádný domov, podpora, zázemí. Dále, už v lednu mě ze života vyškrtla má dlouholetá kamarádka, a to kvůli totální kravině, a ignoruje mě ještě teď, když se potkáme na ulici. Tyhle věci mě mrzí, co mě ale nemrzí vůbec je to, že vyplulo na povrch pár skutečností o člověku, kterého jsem milovala nade vše a několik let na něj čekala. Dotyčný dva roky sliboval, jenže bohužel ne jen mně, ale několika dalším a to i přesto, že sám je zadaný. Borec! (na konec)

Co je ale podstatné, pro mě asi nejpodstatější - seznamte se - moje vysněná Aira:
Aira - 3 měsíce
Spolu teď studujem kynologii a -byť to zní vtipně- základy lovecké myslivosti, a cvičíme, cvičíme, cvičíme, abychom v září na výstavě uspěly a pokračovaly v tomto tempu i dál. Takže uvidíme :-)