Březen 2009

Tajemství

24. března 2009 v 17:43 | tezz |  :: on my mind ::
Nějak mě teď něbaví psát.. nechci se dělit s nikým o nic, co se kolem mě děje. Tak zas někdy, někde.. :)

Máme rádi zvířata...

15. března 2009 v 18:39 | tezz |  :: on my mind ::
Čas plyne jako voda a někdy i rychleji, a po pravdě musím nakouknout do diáře, abych zjistila, co všechno jsem za uplynulý týden stihla. V neděli jsem byla tak šikovná, že jsem při tradičním nedělním čištění obydlí pro rybku akvárium rozbila. Kulové akvárko vydrželo více jak čtyři roky, ale při vymývání týden co týden bylo jasné, že se dřív nebo později rozbije. No co. Dávný sen mít kulové akvárium s bílým štěrkem nahradil rozumnější náhled na věc, a tak jsem v pondělí přinesla domů menší 30litrové akvárium ideální pro jednu dvě rybičky. Bohužel ta moje zlatá rybka stresující situaci asi nezvládla a našla jsem ji bříškem nahoru. Nicméně ve zverimexu mě pan prodavač uklidnil, že to bylo věkem rybky, a poradil mi při výběru všech věcí do nového akvárka. Takže pomalu zařizuju. Další zvířecí přírůstek, zatím jen potencionální, jsem si vyhlídla v jedné psí chovatelské stanici. Plemeno neprozradím, psí maminka má termín v pátek, tak snad všechno klapne, jak si přeju, a já si ke konci května domů přivezu malou fenečku.

Jarní úklid

8. března 2009 v 12:33 | tezz |  :: on my mind ::
Od osmi od rána oklózim, peru, vysávám, myju okna.. takže teď, po poobědovém kafíčku, na mě padá únava a nejraději bych to zabalila a na dvě hdinky zalezla do čistě povlečené postele. Ale nelze, protože mě ještě čeká pár povinností, posilovna je jednou z těch příjemnějších. V sobotu proběhly první přijímačky, pocit z toho mám dobrej, protože jsem správně odhala nebo vydedukovala pár věcí, o kterých jsem neměla ani ponětí. Tak snad i ten zbytek, kterej jsem si zatím neověřila, dopadne dostatečně dobře. No když už jsem za to dala takovejch peněz :) No a teď už jdu pokračovat v jarním úklidu.. jak těla, tak i ducha, a k tomu ještě bytu :)) Jó a.. ženy.. nebuďte dnes tak aktivní, jako já.. nohy hore a užijte si MDŽ :))

V pohybu a v pohodě...

1. března 2009 v 18:59 | tezz |  :: on my mind ::
...proběhl uplynulý týden. Každý den v posilovně a endorfiny mě hodily do maximální pohody. Jen ve čtvrtek jsem si dala volníčko, ale připadala jsem si, jako by můj den neměl vůbec smysl. Tak moc jsem si na posilovnu zvykla. Pracovní, respektive školní týden jsme společně se spolužáky zakončili Mafiánským večírkem, již tradiční každoroční akcí ve stylu 20. - 30. let 20. století. Hráli nám k tomu bluesoví Hoochi Coochie Band, mňamka nejen k poslechu, ale i ke koukání :) Galerie sice ještě není úplná, pokusím se totiž ještě sesbírat fotky i od ostatních.