Únor 2009

Kurva je to!

28. února 2009 v 22:53 | tezz |  :: chat mode ::
Sms konverzace během sledování Miss...
[...před samotným přečtením nutno vysvětlit, že "kurva" říkáme s nadsázkou každé krásné holce s pěknou postavou. Jednoduše závist :) A druhak - "bratrušák" = letní koupaliště v našem maloměstě :)) ]

tezz: ...kurvy
Maruš: :) presne. A jeste k tomu blby :) Jedna vetsi slapka nez druha. Taky budem kurvy :)
tezz: tak jo :)
Maruš: ty skorokurvo :)
tezz :))) pockej az se zacnu kurvit. A uz vidim tu silikonovou, c.6!
Maruš: Jo ta je jasna, je uplne videt, jak se ji to ani nehne. Cupka :) A stejne maji vsechny push-upky. Vycpany jednicky :)
tezz: :))) tohle musim dat na blog! Stetky. Ale ty bloncky jsou dobry, sazim na c.7!
Maruš: Uvidime, ktera kurva to vyhraje :) Asi ta kozata no :)
tezz: My budem taky gazely, pockej, bratrusak je nas :)))
Maruš: Jo.. kurvam zdar :) Sraz na ICQ po skonceni poradu!

Nothing sweet about me

28. února 2009 v 11:04 | tezz |  :: music ::

mladá kóča a jakej má hlásek, moc hezký

Učení, a mučení (ve fitku)

23. února 2009 v 21:31 | tezz |  :: on my mind ::
Už od novýho roku mi starej design blogu malinko vadil, Vánoce jsou přece jen už dávná záležitost. Tohle je takový rychlovka, měla jsem ji rozdělanou už od minulýho týdne, ale neměla jsem čas ji sem nahodit. Co představuje? Převážně učení, učení, učení. To je nejspíš jediná věc, která mě teď čeká. Ale jen na dva měsíce a kousek. A pak caaao školo! Samozřejmě dost často místo učení dělám něco jinýho, kreslím si, a myslím na blbosti, a na jaro. A potom vstávám ráno v pět a u kafe se narychlo učím :) No a abych úplně nezblbla, koupila jsem si permanentku do posilovny, kde teď každej den tahám železa, běhám na pásu, jezdím na kole, jednoduše trénuju na trenažerech :) Endorfiny mi teď dost pomáhají přežít tohle šílený období. A ten věčně padající sníh už taky začínám nemít ráda. Všechno má svůj čas, i ty bílý z nebe se snášející věci snad už taky přestanou padat a všechno to roztaje. Louky se zazelenají, ptáci zazpívají, nasadím si sluneční brýle a zase se usměju. Takže se budeme těšit a doufat, že už to bude co nejdřív za náma.

Trocha středeční kultúry

18. února 2009 v 17:41 | tezz |  :: z oboru ::


V únoru jsem si zašla na dvě výstavy, jednu pořádal kdo jiný než náš obor, druhou pak partička studentů malby na AVU. Ani jednou jsem s sebou neměla foťák :) Ale v době fotoaparátů zabudovaných v telefonu to až takový problém nebyl, takže nějaká ta fotodokumentace vznikla. Něco málo z naší výstavy a téměř všechno z výstavy malířu z AVU na tezzy.rajce.net. A kdyby někoho napadalo něco jakože... tak ne, opravdu to jsou všechno malby :)

♥ víno

17. února 2009 v 21:57 | tezz |  :: on my mind ::
Jak na houby jsem měla dnes dopoledne náladu, o to líp jsem naložená teď. Ráno jsem se probudila po děsivým snu s rozdivočeným žaludkem, kterej mi, pravda, dáva trošku zabrat každý ráno. Ale dnes to stálo za to. Tudíž jsem se po konzultaci s jedním z rodičů znovu zachumlala pod deku a po zbytek dne jsem popíjela bydlinkový čaje. Pomohla samozřejmě až odpolední polívečka, lék na všechny neduhy. Nic jinýho už jsem nejedla, a teď popíjím vínečko. Moooc dobrý, ale dala jsem lahvince za tři dny zabrat (no co, každej den trošku), a už dopíjím. Zdravím rodinu do Žabčic u Brna, kde se nacházejí jejich vinohrdy, se vzkazem, že tak vynikající víno jsem dlouho neměla. A že teda asi někdy přijedu na výlet :)

Nemám ráda neděle.

15. února 2009 v 11:34 | tezz
Další týden a víkend za náma.. to letí. Když člověk v podstatě jen čeká na víkendy, ten víkend pak uteče jako voda a nebo ještě rychleji. A tak tu sedím s hrnkem čaje, stejně jako minulou neděli, a tu předminulou taky. Nejraději bych ji vždycky celou prospala. Ale jako na potvoru se pokaždé vzbudím nejpozději kolem deváté. A tak mám puštěnou muziku, uklizeno, uvařeno, pračka pere, venku svítí slunko. Akorát nevím, proč mi je tak nechutně na nic. Nemám ráda neděle. Jaké překvapení.

volno volníčko

10. února 2009 v 8:47 | tezz |  :: on my mind ::
Tak mám prázdniny, jsem druhej den doma. A jako správnej vyléčenej povaleč jsem si slíbila, že ani jeden den nepromarním nicneděláním. Včera jsem stihla vyprat čtyři pračky, pověsit prádlo, uklidit a vysát, dvě hodiny se promenádovat venku,... bylo krásně, sluníčko, modrá obloha, den jako stvořenej pro "první jarní" procházku. Už aby to jaro kua bylo ale! V obuvi už maj pěkný jarní boty :)) A to ani nemluvím o těch tílečkách a tričenkách v obchodech s hadrama. Jenže oficiálně jaro začíná až 20. března. Na druhou stranu - dost času sundat vánoční pneu z břicha :)) Cvičební plán je prostý a účinný: každej den něco. A proto dnes posilka, jdu už poněkolikáté, ale poprvé vytáhnu Marušku. Doufejme, že ne naposled :)

The Time Is Now!

6. února 2009 v 21:48 | tezz |  :: music ::

Youre my last breathe
Youre a breathe of fresh air to me
Hi, Im empty
So tell me you care for me

Youre the first thing
And the last thing on my mind
In your arms I feel
Sunshine

Sportem ku zdraví :)

3. února 2009 v 19:45 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem si dnes dala trochu sportu. Pár bazénu, sauničku, cvičeníčko, švihadlo.. V poslední době jsem malinko propadala depresi, ostatně jako každej rok touhle dobou. Prostě už chci slunko no! Už nechci nosit zimní bundu, ani šálu na krku. Samozřejmě bych blbou náladu mohla řešit taky tím, že bych se vylila jako váza. Nebo ještě lépe a méně agresivněji - rozhovorem s původcem mé nervozity. První možnost vyloučím jako spořádaná mladá slečna rovnou, ehm :) Druhá je technicky neuskutečnitelná. Nezbývalo, než se opět ponížit a spotit triko cvičením :)) Ale endorfiny zapůsobily a je mi daleko daleko líp, než dopoledne. Záměr se vydařil.

Lekce jedna: cha cha - che che - chi chi

1. února 2009 v 22:54 | tezz |  :: on my mind ::
Co jinýho vykouzlí úměv na tváři, než bandička tlemících se prcků.
[...ten třetí je obzvlášť oblíbenej, nejen skrz tu stoličku s počítadlem, kterou jem měla jako malá taky:) ]