Srpen 2008

Final countdown

28. srpna 2008 v 22:10 | tezz |  :: on my mind ::
Uprostřed mého dočasného pokoje na Letné jsou dvě nacpaný sportovní tašky, batoh a brašna na notebook. Police jsou prázdný, ještě ručník schne na sušáku na prádlo. Lednici jsem vyklidila, zbylo trochu mlíka a cornflakes na zítřejší snídani a višňovej kefír na cestu do vlaku, mňamy. A když jsme u toho jídla, před chvílí jsem dojedla mísu zeleninovýho salátu, asi prasknu, ale přece to nebudu vyhazovat :) Včera jsem se rozloučila v práci, obdarovala spolupracovníky drobnostmi na památku a rozdala emailovou adresu. Večer proběhla party na Letné s lidma s nyxu, brala jsem to tak trošku jako rozlučku, no a bylo to gut. No a dnes ještě celý léto plánovaná Zoo, jenže času bylo málo, a já bych tam nejraději trávila každou volnou chvíli.
Zrova přemýšlím, jestli se mi chce nebo nechce domů. Když jsem vloni odjížděla začátkem léta ze Šumperka do Prahy, otočila jsem se z jedoucího vlaku za sebe a chtělo se mi brečet. Letos se to neopakovalo, ale zítra si ten pocit možná trošku připomenu. Na druhou stranu doma je doma, moje rodina, postel, můj hrníček na kafe... to všechno je jen jedno jediný.

[ haircut bejby ]

26. srpna 2008 v 1:05 | tezz |  :: on my mind ::
...aneb moje vlasy jsou v pytli :)

For Ladies

24. srpna 2008 v 23:05 | tezz |  :: music ::
...by Skyline

Zima jak prase

24. srpna 2008 v 22:04 | tezz |  :: on my mind ::
Tohle že je léto? Ha! Sice o víkendu nepršelo tolik, jak se očekávalo, ale stejně jsem zmokla a zmrzla. Rock For Churchill dobrý, stálice jako Monkey Business, Skyline, United Flavour, Prague Ska Conspiracy apod. splnily očekávání, ovšem já jsem si z Vroutku u Podbořan kromě dojmů z obhlídky pivovaru Krušovice přivezla rýmečku. A aby toho nebylo málo, spacák jsem zapomněla v Representu na skladě, takže dnes [a další dny] se spí jen pod dekou, taky dobrý. Vhlašuju výběrový řízení na topný těleso, minimální výška 190 cm, minimální věk 27+ :)) Své CV včetně fotografií obličeje a postavy posílejte na tezz_cz@centrum.cz Dík :)

No a jinak...

21. srpna 2008 v 20:13 | tezz
...jinak ani nemám náladu něco psát. Pořád jsem na cestách, Brutal Assault jsem přežila ve zdraví, což se sama divím, protože mi hned první noc napršelo do stanu. Ne že bych neměla ráda vodní postel, ale spacák napuštěnej vodou není vyloženě to, o čem dnem i nocí sním. Právě teď jsem na otočku v Šumperku, ve tři v noci jedu zpátky do Prahy. Ani nemrknu a za týden už se vracím zpátky domů. Nechce se mi. Nikdo tam na mě nečeká. Snad jen spoustu učení, práce a tréninky. Na druhou stranu jsem se ohledně plánování mé budoucnosti přestala omezovat jen na studium a život na Moravě. V práci si na mě prý zvykli a bude tam teď "nějak prázdno a smutno, a my ti tady, Terezko, to místo pohlídáme" :) Tak uvidíme, co bude za 3/4 roku. A je fakt, že to utíká jako voda.
Každopádně - pachatel se vrací na místo činu - tááákže třeba: 12. 10. 2008 - Abaton - Walls Of Jericho, Stick To Your Guns a 26.11 2008 - Abaton - Biohazard... no a to jde, ne? :)

21. 8. 1968

21. srpna 2008 v 20:02 | tezz |  :: on my mind ::
V létě 68 byli mí rodiče ještě malými dětmi a já si nejspíš ani ve snu nedokážu představit, co všechno se 21. srpna 1968 a dalších 20 let poté dělo. I přesto mi při záběrech z tehdejšího dne běhá mráz po zádech.


Achjo

11. srpna 2008 v 23:22 | tezz
NEMÁM ráda bouřky. Se prostě bojim no. A tohle jsou rány jako prase. To zas bude noc. Joa... sledujte perseidy břídilové. Stojí to za to. Ale tady skrz bouřku bohužel až zítra.

Life is life

10. srpna 2008 v 21:48 | tezz |  :: on my mind ::
Tak. Pár dní po koncertu a já od té doby každej večer "slavím", nebo jak jinak slušně bych to mohla napsat. Ve čtvrtek domácí mňam mojito u rodiny, seděli jsme venku u bazénu a u svíček a vzpomínali. V pátek se probudilo moje dlouho spící druhé já. Nebo ňa asik někdo vyměnil, né? :) Stručně a jasně - útěk z baru bez placení [ano stydím se], pár dalších pofidérních podniků, třešniškou na dortu byl striptýzovej bar. Všechno je jednou poprvé. No a finále samozřejmě patřilo Wakatě. Snažila jsem se spočítat kolik druhů alkoholu jsem za ten večer pozřela, však marně. Tuhle zlou holku budu muset zavřít do skříně, protože já přece piju jen víno. Takže včera proběhla náprava skleničkou červeného a dnes už piju jen višňovej džusík. A zítra pracovní proces, zas. To je život no.
Jooa.. vim, že pro slabší povahy toho bylo až až, ale nemůžu si pomoct. Tak takový to tam bylo, chjo :) Prostě fajn, fajn, fajnový :))

Uuuuuf....

7. srpna 2008 v 13:26 | tezz |  :: foto toto ::
Včera jsem asi prožila nejlepší večer za posledních pár let. Fakt. Lepší, než VŠECHNO! Jsem šťastná. Dík Bengi, za večer a tak :)
As I Day Lying
Killswitch Engage
Killswitch Engage
Bengizz, já a nějaká paní do trojky asi
Hanis, až z Brna přijel na KSE, chválím
a tak dál no, samej metal

Příprava...

6. srpna 2008 v 0:33 | tezz |  :: music ::
...na večer, neasi. Metal jako prase všem!

Seek me,
Call me,
I'll be waiting

Seek me,
Call me,
I'll be waiting

This distance,
This dissolution
I cling to memories while falling
Sleep brings release,
And the hope of a new day
Waking the misery of being without you

Surrender, I give in
Another moment is another eternity

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting here) For the end of my broken heartache
(Seek me) Completion,
(Call me) I'll be waiting
(I'll be waiting here) For the end of my broken heartache

You know me, you know me all too well
My only desire - to bridge our division

In sorrow I speak your name
And my voice mirrors, mirrors my torment

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting here) For the end of my broken heartache
(Seek me) Completion,
(Call me) I'll be waiting
(I'll be waiting here) For the end of my broken heart

Am I breathing?
My strength fails me
Your picture, a bitter memory

For comfort,
For solace

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting) For the end of my broken heart