Červen 2008

Arrivederci!

29. června 2008 v 23:51 | tezz |  :: on my mind ::
Poslední noc doma, nutkání maximálně si vychutnat spánek ve své posteli, tisíc myšlenek na to, co jsem ještě chtěla udělat a co jsem nestihla, na to, co jsem si zabalila a na co jsem zapomněla... klasická cestovní schíza. Ještě že mám na zítra litr vína :-) V rohu pokoje mi leží nacpanej kufr, je ještě otevřenej... a já se bojím, že až budu nastupovat do vlaku, tak se mi celej rozpadne a všechno se vysype. To by byl skvělej začátek všeho. Nechce se mi jet. Máma je nemocná, musí ležet. Doufám, že ti dva spolubydlící (táta a bro) se o ni postarají. Nejen kvůli tomu se mi neodjíždí dobře. Ale život je boj, takže vzhůru všem útrapám.
Arrivederci!

Kraviny, to by mi šlo...

28. června 2008 v 0:14 | tezz |  :: on my mind ::
Jelikož jsem byla pokárána, že nepíšu, tak teda píšu :) Poslední školní den mám čerstvě za sebou, měla bych být ráda, že nemusím nic vymýšlet a tvořit. Ale to já ne. Pustila jsem se do polepu bratrovýho auta, protože za dva dny odjíždím pryč a slíbila jsem mu, že to do léta stihneme. Není to nic extra, prostě handmade, ale vypadá to, myslím, docela dobře. Bro si koupil nový Superstary, tak jsem mu tu káru sladila k botičkám, a jako bonus jsem mu dozadu přidala něco na balení ženských :) Tak mrkněte:

Dočkala jsem se!

25. června 2008 v 23:34 | tezz |  :: on my mind ::
6. srpna 2008, Lucerna Music Bar Praha - Killswitch Engage, As I Lay Dying
mám orgasmus
JEDU!!!

Vedroooo...

25. června 2008 v 8:17 | tezz |  :: on my mind ::
To je pařák. A já jdu dnes k vodě. Sem. Jen mě trochu naštvalo, že tam mají už od jedné. Já už bych šla tak v 11. Už teď je totiž venku sauna.
Tak. Tento článek jsem začala psát něco málo poté, co jsem vstala, tedy asi tak o čtvrt na 8. Je čtvrt na devět. No, zřejmě slušnej oddíl. Tak už mě netrapte neasi, nechtějte po mě nový posty. Mě to prostě teď nebaví. Ani trochu.
---
PS: Dnes ráno mi přišel na ICQ vtip, prý ho sem mám dát, že je vážně skvělej... řekl jeden ajťák. Takže:
Maškarní bál.
Administrátor přijde v masce 255.255.255.0.
...ehhm...

My heartbeats

18. června 2008 v 23:23 | tezz |  :: music ::

One night to be confused
one night to speed up truth
we had a promise made
four hands and then away
both under influense
we had devine scent
to know what to say
mind is a razorblade
to call for hands of above
to lean on
wouldn't be good enough
for me, no
one night of magic rush
the start a simple touch
one night to push and scream
and then releaf
ten days of perfect tunes
the colors red and blue
we had a promise made
we were in love
to call for hands of above
to lean on
wouldn't be good enough
for me, no
to call for hands of above
to lean on
wouldn't be good enough
and you, you knew the hands of the devil
and you, kept us awake with wolf teeths
sharing different heartbeats
in one night
to call for hands of above
to lean on
wouldn't be good enough
for me, no
to call for hands of above
to lean on
wouldn't be good enough
for me, no

Moje plány... :-)

18. června 2008 v 21:56 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem si trošku pofňukala že, a už jsem zas ta velká neoblomná holka :-) Až jednou budu mít syna, a to bude ještě nějakou chvilku trvat, budu ho od malička vést ke sportu. Respekt tomuhle tříletýmu prckovi!

A když už jsme u těch dětí, poslední dobou opravdu intenzivně přemýšlím nad svou budoucností. Škola, práce, bydlení, ... vím zhruba, kdy se budu stěhovat a kam, vím přibližně, jak si to tam zařídím, vím naprosto přesně, jakýho pejska si koupím, a skoro přes mrtvoly si půjdu za tím, co chci v budoucnu dělat. Pro novýho chlapa tam prostě není místo. Na to jsem přišla včera večer.

Nemám sílu..

18. června 2008 v 20:59 | tezz |  :: on my mind ::
Někdy vstanete, dáte si kávu, pročtete si zprávy na netu... den začne tak, jako kterejkoliv jinej. Kromě extra luxusního snu O NĚM brzo k ránu a menší migrény, způsobené zřejmě změnou tlaku, se i ten můj dnešek odvíjel klidně. Odpoledne jsem si zaběhla zažádat o novou občanku, zavolala jsem do Representu kvůli brigádě [která vyšla jak pro mě, tak pro Terez i pro Báru, což mě potěšilo] a šla s mámou do města. Koupila jsem si troje krásný kalhotky. Prostě faaajn. Až do doby, než jsem se dozvěděla, že... pfff... prostě jsem se zase horlivě pustila do organizace léta, do zařizování brigády, bydlení,... nejen pro sebe, ale i pro dalšího člověka, a o to je to horší. O to je horší to zklamání, když vám ten člověk deset dní před odjezdem napíše sms-ku, že to léto nevyjde. Není ani natolik fér, aby mi to řekla sama a do očí. O chvíli později mi moje zlatíčko napsalo, že ji její přítel podvádí. Že je u něj v bytě, že on s ní nemluví, že neví, co má dělat. To bolí, to bolí i mě. Poradila bych jí sbalit si svých pět švestek, ale ženský srdce "uvažuje" trošku jinak. Navíc já jsem ta poslední, která by měla radit odchod, když sama jsem odejít nedokázala. Teď už ovšem zradu nepromíjím. Není nad vztahy prověřený dobou, a tím myslím vztahy obecně. Do třetice všeho zlého mi o půl hodiny později volal kamarád, že si vyrazil na kole všechny zuby. V sobotu. Moc jsem mu nerozumněla, pochopila jsem snad správně, že má nastřelený korunky a od soboty nezamhouřil oči. Do telefonu mi doslova brečel bolestí. Když jsem zoufalá já, nějak to už zvládnu, musím. Když se trápí druzí a já jim nemůžu pomoct, rve mi to srdce. Chci se opít, chci obejmout,... někdy je všechno BEZ TEBE tak těžký.

[ rezimé ]

14. června 2008 v 12:41 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem si dala sprchu, nakrémovala se kokosovým tělovým mlíkem, udělala si mátovej čaj, pustila muziku a sedla k počítači. Dobře si uvědomuju, že jsem to teď poslední dobou tak nějak šolíchala, jak říkáme my ve škole. Bylo moc práce, nicméně [další] školní rok mám neoficiálně za sebou. Žádná pětka, takže se dá říct, že úspěšně. Pololetní práce odevzdány, obhájeny, závěrečné zkoušky splněny. Starost mi dělal ještě Honzik, ale i ten nakonec všechny zkoušky udělal, dokonce i PHP a programování, a teď už se válí v Chorvatsku na pláži. Závist :) No, a na Alenku budeme myslet 29. srpna... Takže, včera jsem přišla ze školy, po pár dnech jsem se opravdu v klidu, dobře a hodně najedla, a na pár hodin jsem zalezla do pelíšku. Za 14 dní už budu balit do Prahy. Koupila jsem si obrovskej drahej kufr, takovej ten na kolečkách. Tam se vlezu snad i já, takže s sebou můžu vzít asi všechno, co mám doma, a ještě se mi tam vleze asi pět slivovic a spousta tvarůžku :))) No co, nutný dárečky pro pražský kamarádíčky :))

Chutě...

12. června 2008 v 22:29 | tezz |  :: on my mind ::
Asi jsem těhotná. Mám chuť na kyselý okurky. Na smetanovej nanuk. Na hruškovej džus plnej dužiny. A chci to všechno hned teď sníst. Neposkvrněný početí?

Nepokoušej se mě vytočit...

9. června 2008 v 7:07 | tezz |  :: on my mind ::
...ty blbej počíači. Jsi jenom věc, tak jakto, že jsi chytřejší, než člověk, [než já] a děláš si co chceš! Abych vše vysvětlila - na svém počítači jsem našla pár trojanů a podobných dárečků, které jsem si pravděpodobně přinesla na flashce ze školy. Jak milé. Nějak se jim u mě zalíbilo, na základě toho mi sem tam [bohužel většinou] nejde vůbec nejde internet, a jestli jde, tak jen některé stránky - email, nyx, blog, a to jen můj, na Honzikův a další se vůbec nedostanu. Nemůžu ani na myspace, nemůžu vyhledávat, nemůžu na idos, a tak dále. A aby toho nebylo málo - nemám oprávnění k přístupu na disk D :)) A to potěší. Takže co, když mám do čtvrtka odevzdat nějaký práce a všechno to mám tam. No asi dnes budu přeinstalovávat windows že, co jinýho. Jedna radost za druhou.