Květen 2008

Fairytale with you...

28. května 2008 v 23:58 | tezz |  :: music ::

on my way up north
up on the ventura
i pulled back the hood
and i was talking to you
and i knew then it would be
a life long thing
but i didn't know that we
we could break a silver lining

and i'm so sad
like a good book
i can't put this day back
a sorta fairytale
with you
a sorta fairytale
with you

things you said that day
up on the 101
the girl had come undone
i tried to downplay it
with a bet about us
you said that-
you'd take it
as long as i could
i could not erase it

and i'm so sad
like a good book
i can't put this day back
a sorta fairytale
with you
a sorta fairytale
with you

and i ride along side
and i rode along side
you then
and i rode along side
till you lost me there
in the open road
and i rode along side
till the honey spread
itself so thin
for me to break your bread
for me to take your word
i had to steal it

way up north i took my day
all in all was a pretty nice
day and i put the hood
right back where
you could taste heaven
perfectly
feel out the summer breeze
didn't know when we'd be back
and i, i don't
didn't think
we'd end up like
like this

and i'm so sad
like a good book
i can't put this day back
a sorta fairytale
with you
a sorta fairytale
with you

Angína no...

28. května 2008 v 17:11 | tezz |  :: on my mind ::
....tak dalo se to čekat, vedro střídá chladno, chladno střídá vedro, tak co bych chtěla, já, která bolením v krku trpí při sebemenší změně teplot. Tak jsem to pojistila stopanginem a šátkem na krk, horkým čajem, paralenem, jen na tu rýmu nic nemám. Do pátku ať je mi hej, jde se pít. Co se ostatních věcí týče, třeba školy, tak dělám na záverečnejch pracech. Ale nebaví mě to. Návrh plakátu divadelní hry, konkrétně k Dostojevskiho Idiotu, mi přijde doslova idiotský a nudný zadání. Jako by se návrh plakátu nedělal už asi 100x. Vypnula jsem si papír, nanesla podkladové vrstvy latexu, a papír se mi pokroutil a už se nesrovnal. Totéž se stalo u dalších tří pokusů. Takže jsem se pěkně vztekla a šla si radši lehnout, protože nemoc mě zbavila všech sil. Vyzkouším jinou techniku a kašlu na malbu. A konec s rozčilováním. Do pondělí mám ještě nastudovat X stránek české poezie, mám opravdu velkou radost, s politováním ale musím konstatovat, že se k tomu nedostanu. Oni si totiž všichni myslí, že se během praxe flákáme, že? A tak proč těm děckám nenaložit co nejvíc učení, vždyť mají v podstatě 14 dní volna, tak se budou učit a basta! :)) O víkendu mě čeká rodinná oslava, navíc bude takový vedro, že bych ráda pochytila trošku slunečních paprsků, jsem bílá jako dcera ředitele vápenky. A to je zas post o ničem. Sorry no, nevím co bych psala, v žádným depresivním rozpoložení nejsem :) Ale mám náladu někam odjet, už aby bylo léto, docházejí mi síly a nic v rámci školy mě nebaví a odpuzuje mě to. Joo, party a koncerty s mýma holkama, to bude jiný kafčo :)

1:0 pro Barču :)

27. května 2008 v 12:51 | tezz |  :: chat mode ::
Baruška: fuuj.. teď jsem se přežrala :-D
tezz*: dobře ty...

Baruška: tak ten řízeček řikal: Baru, no tak..nenechej mě tu chladnout a osychat

tezz*: jo a co teprve to zvířátko, ze kterýho je ten řízeček ukrojenej... to vyloženě prosilo "usekni mi nožičku a udelěj z ní Barunce obídek"

Baruška: hrůza že?? :-D jak všichni prosí, abych je snědla :-D

Vzkazuju ti,...

26. května 2008 v 1:12 | tezz |  :: on my mind ::
... že na tebe myslím. Nečekaně :) A že bych si přála, aby ses měl moc dobře a všechno klapalo jak má. Hlavně s Lolou... Jo a přeju ti hodně štěstí ve škole, studentíku :) Doufám, že mě vezmeš domů, až mě uvidíš na výpadovce stopovat, jestli tam budu chodit do školy :)
... že jsi moje kočka a těším se na léto! A taky že ti děkuju za loňský léto a za to, jak jsi mi moc moc moc pomohla. Nikdy ti to nezapomenu a máš to u mě. Vím, že je to hodně předčasný, ale půjdeš mi na mé svatbě za svědka??? :)))
... že tě fakt žeru, i ve chvílích, když křičíš a mluvíš strašně, ale strašně nahlas! Ale mě to baví, nikdy se s tebou nenudím. Těším se na léto a na tu naši party! Nezlob Jirku a pusť pračku na ždímání ;)))
... že bych to "tam" bez tebe nepřežila. A taky nevím, co budu dělat za rok, až tě budu muset "opustit." To mě asi zabije nebo co. Tak neasi :))
... že díx moc za mojito za dvěstěpade [tyjo] a tak :)) V létě oslavíme úspěšný zakončení školy a Austrálii, pokud bude. Seznámim tě s kámoškama z Moravy :))) A kámošovi Picassovi že přivezu volomoucký sejrečky, i když to jsou vlastně Loštické tvarůžky :)
... že velmi očekávám další zubařskej sjezd, jako. Tak buďte tak hodní a něco podnikněte, nebo si pro tebe přijedu, prcku! A gaučová sms potěšila :)) Jo a rezervuju si tě na léto, taky, abys věděl :) Možná si vezmu i podpadky, když teda můžu :)
... že se tam na severu máš držet! Ještě že nás nad vodou drží kamarádi s čokoládou a chipsama ;) Už tam budem? :)) Jsi v létě očekáván a Bára tě zase může rozesmát :) A pozdravuj Žofku!
... že si tě vážím právě proto, jaká jsi :) Díky, že se na tebe můžu ve všem spolehnout. Moc ti držím pěsti a bojuj :)
... že mi chybíš. A že i bez dlouhých zlatých vlásků budeš vždycky tak trochu i moje malá Lola. Udělám pro tebe cokoliv na světě, i když to teď ani netušíš.

Achjooo...

23. května 2008 v 2:04 | tezz |  :: on my mind ::
...zas nemůžu spát. To je děs. Včera do půl čtvrté, do kdy to bude dnes? Hádej hádej hadači... No nic, tak co zbývá, že...
jedna, dvě, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět, deset, jedenáct, dvanáct, třináct, čtrnáct, patnáct, šestnáct, sedmnáct, osmnáct, devatenáct, dvacet, dvacet jedna, dvacet dva, dvacet tři, dvacet čtyři, dvacet pět, dvacet šest, dvacet sedm, dvacet osm, dvacet devět, třicet...
chjo... vůbec to nepomáhá...
UPDATE /02:38/: mám hlad a bolí mě v krku :(

Dobrý vlasy...

21. května 2008 v 23:22 | tezz |  :: chat mode ::
...abych vás uvedla do situace - nedávno jsem bratra stříhala - několikrát. Nakonec jsem to vypilovala přesně podle jeho představy. Nicméně vlasy, potažmo pánské účesy jsou dnes často tématem našich rozhovorů...
bratr: "dívej... ten Ronaldo, ten má dobrý ty vlasy...že?"
já: /nic neříkám, 10 sekund sleduji televizi.../
bratr: "...že?"
já: "a kde je jako?"
bratr: "tady neee??!! Ty ho jako nepoznáááš???!!!"
Tak pardon no, tohle fakt nesleduju :-))

Tsí krávo...

21. května 2008 v 15:30 | tezz |  :: on my mind ::
Hele dyť tam leje, to by jeden blil... Asi zavolám Noemu, hodím tam nějakej ten pětník, abych měla jako to místo jistý... eventuelně. A bude to vošetřený... A v novinách píšou že by si žasnul. Já to nedělám pro sebe, rozumíš, já to dělám pro lidi, ale to dneska nikdo nevocení, viď, chtělo by to trochu úcty. Dyť tohleto všechno je důležitý tyvole.... A pak jsou ještě jiný věci kerý sou důležitý... rozumíš... a to je podstatný... jestli mi rozumíš...
...tak jsme se teď zasmáli, že, a teď trošičku z vážnější jamky. Jo? Protože - my taky máme nejaké ty materiály, taky máme nejaké ty odposlechy svoje. Takže pozor na to... je tady druhá strana. Jako já, a moja partička. My nejsme blbí, my to máme jako poskládaný v té palici jak to domino. Stačí jebnout do té jedné kostky a hned nám to dojde. Jo?

Máme rádi zvířata...

20. května 2008 v 9:00 | tezz |  :: on my mind ::
...protože jsou chlupatá a mají hebkou srst :))

Když je mi...

19. května 2008 v 11:15 | tezz
pod psa, jako třeba včera večer, zachrání mě hafi... vyskočí za mnou sám a přitulí se. Hodnej :-)

Já - robot

19. května 2008 v 8:55 :: on my mind ::
Dnes jsem usnula o půl třetí ráno. V 6:30 zazvonil budík a já jsem se automaticky oblékla a vyběhla ven do deště. Trošku si po ránu zaběhat, jak jsem si předsevzala včera. Nemohla jsem to být já, já bych do deště nevyběhla, byla to ta druhá, ta paní robotová, co tady se mnou žije. Někdy se objeví a dělá věci za mě, většinou když už jsem hodně unavená, jsem jí za to vděčná. Potom mě paní robotová osprchovala, oblékla mě a uvařila mi kávu, kterou jsem si vychutnala už sama. Za chvíli tu mám paní s další tisícovkou novin na roznos. Už se těším, krásně tu prší.