Tajemství...

27. dubna 2008 v 23:28 |  :: on my mind ::
Tak mám zase jednou chuť ze všech sil do světa vykřičet něco, co by mělo zůstat utajeno. Na druhou stranu si ale říkám, proč bych měla tajit takovou věc. Proč tajit cit? Asi proto, že obzvlášť poslední dobou nemám ráda komplikace. Protože chci, aby můj život byl klidnej, jasnej, aby moje plány byly přesně daný a promyšlený. Protože cit = problém. Možná se taky trošku vymlouvám. Možná jsem se dostala do té fazé, do které jsem se nikdy dostat nechtěla. Pár let zpátky jsem nechápala, jak člověk bez sdílení citů a prožitků s někým druhým může existovat. A teď žiju relativně v pohodě. Zjistila jsem, že člověk sám sobě by měl být životní prioritou a že mít rád někoho je možné aniž bych s ním denně byla. A já ho neviděla... pár týdnů, možná i měsíců. Po jednom dni v jeho blízkosti mám jasno víc, než kdy jindy. Zase jsem nabrala spoustu energie, víry a síly. Samota, jak tomu ostatní říkají, pro mě není samotou, ale časem, ve kterém můžu pracovat na sobě a na svém životě. Ale už se nechci přesvědčovat o tom, že mám svoje srdce pevně v hrsti.
a tak si znovu si pouštím tu písničku
o okraji silnice a zavírám oči
a vracím se v čase o pár hodin zpět
kdy jsi byl aspoň napůl se mnou
a tak si znovu pouštím tu písničku a zavírám oči
ty se vracíš domů ke své ženě
a mně zůstalo jen
moje tajemství v peněžence
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ben Ben | 29. dubna 2008 v 9:18 | Reagovat

kdyby´s v tom třetím řádku od konce použila "...ke své žence", tak by to bylo stejně emo, ale navíc by se to rýmovalo s tou peněženkou...:) notááááák 23:28 v neděli je blbej čas psát něco osobního..

2 tezz tezz | 29. dubna 2008 v 10:56 | Reagovat

...to je takzvanej volnej rym, ten se nemusi rymovat... navic ovlivnen dadaismem, coz je v poezii volny tok myslenek... :-) ale dik za radu :-) vhodnej čas psát něco osobního není nikdy, a nebo navždy, znáš to :-)

3 Ben Ben | 29. dubna 2008 v 15:34 | Reagovat

sakra, napsal jsem ti tady moudrej a megadlouhej post a pak ho omylem smazal....ale mozna je to tak lepsi :) Kazdopadne jedinej rym, co funguje, je tzv. Cimrmanuv absolutni, viz. priklad  "nase stare hodiny biji 4 hodiny"). Ti rikam neasi jako komunikacni expert v zoldu svetovych korporaci, ze to tvoje DaDa by neprodalo ani rohliky s maslem! :)

4 tezz tezz | 29. dubna 2008 v 16:02 | Reagovat

:-) já tim nic prodávat nechci :-) Ale absolutní rým vede, toe bez debat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.