Březen 2008

U kafe...

27. března 2008 v 16:47 | tezz |  :: on my mind ::
Protože dnes opět nemám náladu se moc rozepisovat, ale i přesto bych se ráda podělila o pár postřehů, tak jen stručně a jasně, zatímco si vypiju svoji odpolední kávu:
* Vítek, to milé neškodné mláďátko z Teplic v Čechách, se stal dalším terčem útoku mé babičky. Prý se bála, že mě prodá za hranice a rozhodně bych takhle neměl cestovat za někým, koho neznám. [A už vůbec ne do kraje, kde je to samej chuligán a kriminálník:-)]
* Chodím do školy krásnou ulicí s krásnými domy. Každé ráno tam na mě "číhá" nějaký dědeček a ptá se mě, jestli mám všechny úkoly a kdybych si nevěděla rady, že by mi pomohl. Číhá někdy i odpoledne. Dnes za mnou přes celou ulici volal: "Já bych vám pomohl..." Eh, uvažuju, že změním trasu, a to i přesto, že ta náhradní je o něco delší...
* Zakázala bych ošahávání ve třídě. Kdo se má na to koukat, když se před vámi někdo obírá ve vyučování. Copak mě a dalších 27 lidí v danou chvíli snad zajímá, jak se dva pubertální výrostci hladí na zádech pod tričkem, ocucávají si ušní lalůčky a omakávají se bůhvíkde fsdfshdfsh!!! A rozhodně to neříkám jen proto, že bych záviděla.
No... a teď už musím jít za babičkou a za dědečkem, protože si z internetu objednávali kytičky a "nějak jim to tam něco píše a nejede to..." :-)

Perlička...

26. března 2008 v 22:47 | tezz |  :: music ::
...to jsem si zas jednou ulítla :-)

S Everlastem...

26. března 2008 v 21:53 | tezz |  :: on my mind ::
S Everlastem [nejen] v uších jsem si zase po čase sedla k blogu, abych shrnula necelé dva týdny, co jsem byla bez netu. Krutá to doba :-) Nicméně už je úspěšně za mnou. Snažila jsem se ji maximálně využít, takže proběhl další z generálních úklidů pokoje a skříně - ano, uklidila jsem si mraveniště a kupu oblečení jsem úhledně složila do komínků. Vymalovat jsem už nestihla, snad příště, ale už mám vybraný odstín. Prababičku nám odvezli do nemocnice, kde už leží třetím týdnem se zánětem horních cest dýchacích a s cukrovkou a tak různě, takže každodenní návštěva byla nezbytná a dokonce i můj bratr tam chodil denně a vypadalo to, že i rád. Snad už se nám brzo vrátí domů, abychom mohli oslavit její 92. narozeniny. Krom toho všeho jsem se snažila denně trénovat, taky jsme si s Baruškou daly výlet do Olomouce na nákupy a koupila jsem si rifle - ano - po hodinách zkoušení jsem narazila na jedny, co mi docela seděly, ale stejně jsem si je musela doma prodloužit :-) No a pak Teplice, vyrazila jsem za Vítkem a Žofkou na prodlouženej víkend. Pár fotek jsem už nahodila do galerie na rajče, takže -->sem<--, ale není jich moc, nějak jsem pro to všechno kolem zapomněla fotit. No a teď už jsem zpátky v Šumperku a ve školním procesu a už se těším na další volno, který přijde pravděpodobně až s prvním a s osmým květnem. Snad do té doby přestane sněžit...

Moje nová láska

25. března 2008 v 19:36 | tezz |  :: music ::
Rise Against, to je moje gusto :-) mňam!

Bez netu...

13. března 2008 v 15:14 | tezz |  :: on my mind ::
Doma jsem bez netu. A ještě ke všemu jsem nemocná. Pěkná pruda. Snad už mi to brzo zase zapojí. Snad dřív, než za týden. Nechci chodit na net k babičce na hodinu denně.
... nebaví mě být na něčem závislá...

Nadhled

12. března 2008 v 10:23 | tezz |  :: bird's eye view ::
Satelitní snímky už tu hooodně dlouho nebyly, takže teď rovnou čtyři. Oblast 51 v Nevadě, 38km dlouhej most nevím kde :-), ohnivá liška a letadýlko káně.

[ háj sosájty ]

11. března 2008 v 12:49 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem zase vytočená. Těm, kteří mě zají, stačí říct jen - byla jsem "nakupovat" kalhoty. Ale pěkně od začátku, tak tedy: protože jsem zase ulehla s nějakou virózou, nucena zajít si do lékarny pro nějakej ten vitamín, vzala jsem to přes tři obchody s oblečním s dobrým úmyslem koupit si na sebe kalhoty. PROČ??? Co mě to napadlo kazit si náladu. Řekněte mi upřímně - kdo z vás [ z vašich přítelkyň, kamarádek,...] má číslo kalhot 26! Proč já mám 32! Proč já musím mít délku nohavic 34, ideálně 36, když prodloužená délka už je 32, a zřídkakdy je k sehnání 34ka? Nechci žádný po*raný třpytící se ozdoby a zipy na kapsách, nechci odřený kolena ani ošoupaný stehna, nechci zmačkanej efekt, nechci nechci nechci zúžený nohavice! "No jooo mladá paní, to máte do kozaček..." Copak já jsem někdy na sobě měla kozačky? Copak jednoduchý bokový černý kalhoty nebo tmavě modrý rifle rovnýho střihu nebo mírně rozšířený - to je nějakej bůhvíjakej výmysl? Dobře, možná kdybych zašla tam a tam a byla ochotná dát za kalhoty trojku, tak bych přesně takový našla... ale na to za prvé fakt nemám, a za druhé mi to přijde jako šílenost. Zajímalo by mě, kde ostatní vysoký holky kupujou kalhoty. [...přece nejsem nejvyšší,ne?] A jestli mají stejný pocity, když vlezou do kabinky, zkouší jedny, zkouší druhý, zkouší třetí, ... a pořád nic. V tu chvíli bych si uřezala nohy rovnou u kolen a nebo obřezala na kost [i když to by mě trenér asi zabil].
A pak prej že co je malý, to je milý, ale co je větší, je lepší. Není. Proč zrovna já musím svými 186cm zvyšovat průměrnou výšku populace a nejsem jedna z těch maličkých a drobných. To mě fakt... ehm :-)

Jing Jang

11. března 2008 v 7:13 | tezz |  :: body tuning ::
Sabina Kelley, Dita von Teese

Žraso #6

9. března 2008 v 21:49 | tezz |  :: žraso ::
Tak jsem upekla štrůdl, slanej... jeden s masem, druhej bez [ten mini], jinak tam je eidam, balkán, zelí, cibule, tomato, bylinky, provensálský koření, chilli koření. No mňam :-)

Něco k MDŽ

8. března 2008 v 22:51 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem právě zkoukla v televizi klasickou béčkovou romantickou komedii. Nuda, až na jednoho mňam pána :-) A to jako bacha - po hodně dlouhé době mě nějakej herec něčím zaujal. Takže se s vámi, dámy, dělím, protože dnes máme svátek. Přeji pěkné pokoukání. [PS: a děkuji všem mužům za přání, sešlo se mi jich pět. A to potěší.]
Další mňau fotky například od Ellen Von Unwerth [lákadlo samo o sobě] nebo Johna Hoopera na suzikane.smugmug.com. Kromě tohoto pána je tam k nalezení i spousta dalších zajímavých mužů a žen, abych pány nediskriminovala :-) [Kajko, je tam i Tony Duran, ano, tvoje oblíbená Kate z The Lost :-) enjoy!]