Únor 2008

IQ test

28. února 2008 v 16:25 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem si právě udělala na netu menzovskej IQ test. Už nějakou dobu bych si chtěla změřit tuhle Intenzinu Quokání, ale internetovejm testům moc nevěřím. No, takže na netu si stáhněte exe soubor, kterým spustíte test. Nelekejte se úžasného grfického zpracování a vrhněte se na test. Tenhle test se, tuším, hodnotí podle času, a samozřejmě podle správných odpovědí. Pro ty, kteří nechtějí, tu mám matematickou řadu, která mi uvízla v paměti, protože jsem ji nedokázala vyřešit. Spoléhám na vás. Tak tedy - doplňte logicky následující číselnou řadu:
3969, 63, 8, 3, _
Tak to jsem zvědavá. Jinak, vyzvala jsem k testu i Vítka, oba spadáme do kategorie vyjímečná inteligence, dobře si to, prosím, všichni přečtěte :-) To znamená IQ 132-147. Musím se pochlubit neasi :-) Přesný čísla vím, ale neřeknu. Nejen že mám nárok přihlásit se do toho podivnýho spolku, kde jsou ti podivně vysocí lidé /ženy nad 180 cm vítány :-)... a to já zvládám hravě/, tak teď už můžu i do menzy. To mi, jak píšou na jejich stránkách, otvírá dveře, a certifikát si prý můžu vystavit v pracovně.. :-) Tak jo, já si ho pověsím nad postel na hřebík, kde by měl viset nějakej chlápek, a mí prarodiče se budou chlubit, jak maj šikovnou vnučku :-)Capo Di Tuti

27. února 2008 v 7:04 | tezz |  :: on my mind ::
Nic nezkazí den jako pohled z okna na šedou a mokrou ulici. No fuj! Tak tady teď sedím nad hrnkem čaje a víc než kdy jindy mám chuť si zase lehnout a zahájit protestní spánek. Myslím, že mě začíná bolet hlava :-))) Proč vůbec existujou takový blbý rána, který ani neudělají nikomu radost, komu tím prospějete, co! :-)) Tak asi dnes budu všeobecně protivná zase do doby, než mě pojmou zdi mého pokoje, ještě lépe však pelíšek v jedenáct hodin večer. Ještě že už ten únor končí, nemám ho ráda. Nezapomeňte, že letos je přestupnej rok, takže v pátek je 29. února. My máme další výtvarnickej večírek, tentokrát v duchu Mafia Casino, takže oblečky 20.-30. léta, ruleta, a podobný srandičky. Asi nepůjdu, nemám svýho Capo Di Tuti. Leda že bych pozvala nějakou ženskou. Musím zavolat Terezce, jestli je v Šumperku.
S koncem měsíce přichází začátek novýho a s prvním březnem i další pochod neonacistů v Plzni. Mám v Plzni sestřenici, moji drahou, milovanou. Radunko, kdyby ti v kuchyni třeba rozbili okno :-) nebo něco, zavolej... :-)))

Takhle my se mame rádi

25. února 2008 v 16:56 | tezz |  :: on my mind ::
mazel můj :-)

Jsem

25. února 2008 v 16:47 | tezz |  :: poems ::
žiju
dýchám cítím -
-pozoruju vnímám naslouchám -
- mlčím píšu sděluju dávám-
- ztrácím proplouvám tančím čekám hledám -
- nacházím sním věřím toužím hořím miluju
jsem

[ fatal error ]

24. února 2008 v 13:17 | tezz |  :: on my mind ::
Neba mě to. Protože. Radši jsem teď s knížkou v posteli, s tou mrchou tlustou, a čichám k ní. Nadávám, protože mi zbývá ještě moc stránek do konce, ale vím, že až ji dočtu, budu smutná. Jediná chyba knížek je ta, že končí. V pátek proběhlo víno a ženy, fotogalerie je k nalezení na rajčeti. Já jsem celou tu noc držela mobil v ruce a psala smsky. A ráda, protože. Kvůli nedostatku místa pro sms zprávy jsem k ránu seděla na posteli a mazala smsky od bývalýho. Až na mě teď při té vzpomínce sáhla smrt. No, to se tak říká, když vám přejede mráz po zádech. Jen jednu jsem si nechala, a protože jsem s tím už dlouho vyrovnaná, tak ji zveřejním.
06/05/07 - 16:35 - Bez do pice hnusna blba zkurvena odporna tupa kravo!
A teď se směju, vážně :-) No mám ji tam, pořád ještě. Přemýšlím, z jakýho důvodu, ale nic mě nenapadá. Takový důležitý životní události by nemělý být zapomenuty :-) No, krmit tím už nikoho nikdy nechci, nestojí to za to. Ale co opravdu stojí za to, je tohle videjko. Úplně jiná verze /než jakou si snad dovedete představit/ jednoho z nejznámějšíh songů od Deep Purple. Doporučuju, zní to dokonale.
PS: přišla jsem na jeden zajímavý fakt - z hlediska počtu komentářů drtivě vyhrávají posty o jídle... :-)

UPDATE: ...a mě se lidi pořád ptaj, jakto, že jsem ráda, že jsem sama. Tak se schválně mrkněte sem, na spoustu opravdu vážných důvodů, proč spolu lidé chodí :-) /dík Vítkovi za přeposlání/


Žraso #5

20. února 2008 v 21:13 | tezz |  :: žraso ::
Superženy jako já a ostatně jako všechny další /protože v každé z nás je kousek superženy/ zvládnou spoustu věcí za den, byť ten má jen 24 hodin, a i přes to, že jsou do pěti hodin ve škole nebo v práci. Takže, byla jsem dnes opět požádána o nco na zub. Krom toho jsem... a má to vůbec smysl zase vypočítávat? :-) Takže dnes taková jiná buchta, se strouhanýma jablíčkama a skořicí nahoře, do zbytku těsta přidáno kakao a vytvořena ozdobná mřížka :-)) Ach jo... víc fantazie dnes nemám...
...syrová...
...horká... no joooo furt, krájet budu až potom...
...no a večeře pro bratra. Šel si ještě pro dva další talíře.
Už přemýšlím, co budu péct zítra. Nooo a jinak jsem ještě pořád svobodná :-)))


Žraso #4

19. února 2008 v 18:01 | tezz |  :: žraso ::
Dnes jsem byla naštvaná na celej svět, nešťastná, opuštěná, zklamaná, ubrečená, a už mě ani dál nenapadá, co všechno jsem ještě vlastně byla. Dokonce jsem třískala dveřma. Dvakrát :-) Když máš srdce zjihlé, když máš potíže, tak dej cihlu k cihle, těsto do díže... No a tak jsem vykouzlila tohle, během pečení jsem ještě stihla uklidit, umýt nádobí, vyprat prádlo a takové ty další věci, co zpříjemní a zkrášlí domov. No, aspoň už je líp, práce vždycky vyžene chmury z hlavy. Takže domácí bábovka téměř krok za krokem :-) Prý chutnala, já ji nejedla, tak nevím. Jedla jsem syrový těsto, teď mě z něj pěkně bolí žaludek, juchuuu :-)
...voní, že jo :-)Na východ...

18. února 2008 v 20:07 | tezz / John Steinbeck |  :: poems ::
Někdy si jako děti představujeme, jaké by to bylo mít křídla, ale proto ještě nemáme důvod předpokládat,
že bychom pak měli stejné pocity jako ptáci.

John Steinbeck / Na východ od ráje
- - -
Jen tak mimochodem, dnes jsem se koukala na stránky, kde jsou uvedeny významy křestních jmen. U svého jména jsem krom vysvětlení našla návrh na tričko, které bych si mohla nechat vyrobit. Zas takovej narcis nejsem, ale nápis je to krásnej :-)


Žraso #3

18. února 2008 v 19:23 | tezz |  :: žraso ::
Včerejší oběd a dnešní snídaně. Bramborový placky, zeleninka, sýr, a ke snídani celozrnnej chlebik, pořádná dávka sacharidů po ránu je nutnost. Včera nějak nebyla nálada to zveřejnit.

Jak málo stačí...

17. února 2008 v 0:18 | tezz |  :: on my mind ::
...k tomu, aby bylo smutno. A asi je, nebo co... Nezbývá než čekat, až to přejde. Zase na chvíli...