Říjen 2007

Party party party

28. října 2007 v 1:26 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsem si zase vyrazila v pátek ven. Ukazuju foto s bratrem... už mi přerostl přes hlavu :-)
Vzhledem k tomu, že moje podzimní prázdniny byly ve znamení vína, vína a do třetice všeho dobrého vína, tak teď, i když je sobota, sedím doma, rozcuchaná, v teplákách a mikině, a je mi dobře. Za chvíli se mění čas, takže nejspíš počkám, posunu hodiny všude v bytě a půjdu spát. Hádám, že se máma probudí dřív, než já, a ty hodiny posune ještě jednou, takže budeme všichni perfektně časově dezorientovaní.

Realita je krutá

18. října 2007 v 8:36 | tezz |  :: on my mind ::
Na břehu rybníka se vyvaluje šest mužů ve věku 20, 30, 40, 50 a 60 let a pozorujou skupinku nahotinek na protějším břehu.
Dvacetiletý říká: "Plaveme za nima a ukážeme jim, co v nás je...!"
Třicetiletý odpoví: "Dobře, poplaveme, ale budeme se jen dívat..."
Čtyřicetiletý odvětí: "Co kdybysme počkali tady, až ony doplavou sem...?"
Padesátiletý na to: "Bacha, už plavou....!"
Šedesátiletý: "Rychle, dělejte, že spíte!"

...tenhle vtípek jsem dnes ráno zaslechla v rádiu v nejmenované ranní show. Paradoxem je, že ho vyprávěli, jak jistě víte, dva chlápci zhruba z té druhé a třetí kategorie (30 a 40 let). Kdybych byla chlap, tak si odfrknu něco ve smyslu "blbý ženský vtipy", ale jelikož jsem ženská a vím jaká je realita, tak taky vím, z jakýho důvodu si ti chlapi takhle odfrkávaj nad vtipama podobnýho ražení.
...ale buďme klidní, ženský to na vtipy typu "vyfoukněte svoji ženu když moc mele" dělaj taky :-) Mimochdem - zrovna tohle je docela vtipná reklama.

Dík všem

17. října 2007 v 19:07 | tezz |  :: on my mind ::
...za přání k svátku, kterej jsem měla v pondělí. Přáli jste mi zdraví, ale toho se mi jaksi nedostává. Už zase jsem nemocná, ale začínám si zvykat. Zdravá a čilá jako rybka budu zase až na jaře. Ale zazimovat se do peřin si skrz školu nemůžu dovolit. V pátek jsem zase byla na jedničce, ach jo, návrat do pubertálních let :-) Tentokrát ne do pěti do rána, pouze do tří, no a v šest ráno budíček a hurá do práce. V sobotu se chystám zas. Sice jsem skoro umřela, no opravdu, ale výdělek byl fajn.
Teď si jdu dát svíčkovou s pětima knedlama ja? :-) No tak dobře, jen se dvěma... :-))

Není o čem...

9. října 2007 v 17:05 | tezz |  :: on my mind ::
...psát, až tak. Škola, škola, škola, na čtvrtým místě spánek, pak jídlo a zase spánek, pak dlouho nic a až potom zábava :-) Ano, dobře, přiznám se, v pátek jsem po roce a půl byla vytáhnuta na jedničku a to Verunkou. Přijela do Šumperka asi o půl dvanácté večer, takže jsem se v jedenáct oblíkla a vyrazila za ní. A jak to dopadlo? :-) Samozřejmě jsme jako velký holky vydržely až do zavíračky. Druhej den jsem chrněla až do dvou a skoro nic jsem potom už nestihla - kromě dvouhodinové procházky po lesích a loukách s příjemnou společností a pejskem.
Jedinou novinkou je to, že pořád spím, protože jsem pořád unavená. V noci spím, ve dne spím, po obědě spím, po večeři spím... no prostě mě navštívila má každoroční vzácná návštěva z Afriky a nakazila mě spavou nemocí.
JOoo přece jednu jednu prosbu bych měla - nemá někdo na zapůjčení roztahováky s konečnou šířkou tak 12 mm? Vrátím vyčištěné a v pořádku do 14ti dnů. Prosim prosim :-) A teď už ciao, jdu chrnět, v sedm kickbox, tak ať stihnu nabrat síly :-))

Rande

3. října 2007 v 15:55 | tezz |  :: on my mind ::
Z včerejšího kickboxu jsem zbitá jako pes, nohy plný modřin, okopaný bolavý holeně, servaná kůže na palci do masa... Ale to nevadí, protože dnes o půl desáté mám rande s tímhle krasavcem :-)) Jak je krásně barevnej, co? Nynyny :-)) Prison Break, 21:30, Nova TV ...ach! :-) To zas jednou budu mít krásný sny :-))
No a jinak - nic nového, nic zásadního, vše při starém. Není nad klid a pohodu. O víkendu do práce, to zrovna nejásám, ale je to třeba. Poslední dobou si všímám, že čas letí jako voda, trošku mě to děsí, ale zároveň těší. Ve škole chystáme pár akcí, výstav, tradiční výtvarnický večírek, takže je pořád co dělat a samozřejmě pořád co kreslit. A zítra kickbox - jestli se mě někdo jen dotkne, zařvu bolestí, přísahám :-))
No a aby tenhle update nebyl jen o blbostech, přidávám odkaz na Designblok 2007, který právě nyní probíhá v Praze a bude trvat až do neděle, doporučuju tam zajít a osobně mě hodně mrzí, že já to nejspíše nestihnu. Abych víc přiblížila o co přesněji na Designbloku jde, dovolím si menší citaci: Nejlepší obchody s designem, galerie a designérská studia připravují na 60 místech pro návštěvníky Designbloku více jak 177 akcí - výstav, prezentací novinek, módních přehlídek, přednášek a stylových koktejlů. Mezi stálice a účastníky Designbloku patří každoročně ty nejvýznamnější firmy a společnosti působící na českém trhu v oblasti nábytku, bytových doplňků, módy a životního stylu. Více na www.designblok.cz