Září 2007

To se dělá...?

28. září 2007 v 23:32 | tezz |  :: on my mind ::
...opít se ve čtvrtek? Díky dnešnímu volnu samozřejmě ano. Včera jsem byla u Verunky v Olšanech, uložili jsme jejího drobečka a opily jsme se. Vzhledem k tomu, že jsme si pořádně nepopovídaly skoro pět let to byla párty velevynikající. Dřív kamarádky na život a na smrt, které rozdělil osud se znovu shledaly a plánujou společný bydlení - happyend jako blázen. Verunky táta vlastní vinárnu, útulnou hospůdku na maloměstě, kde jsou lidé opilí a ještě ke všemu často. A když jsou opilí, tak jsou velmi, velmi vstřícní, ale tak nějak po svém. Takže k vám - pokud jste žena - naprosto běžně přijde chlápek a zeptá se vás na... úplně všechno. Od velikosti poprsí až po sestřih tam dole. A já tyhle rádoby vtipný průpovídky tak nesnáším. Takže suma sumárum několik vín :-)) a Veru několik piv. Už nevím kolik. Spát hodně pozdě, vstávat hodně brzo, po zbytek dne ležet a léčit si žaludek čajem. Naštěstí je teprve pátek, což znamená spoustu času na ty věci, který bych měla do neděle udělat. Tenhle update je nadupanej informacema, co? To je tím, že je skoro půlnoc a já jsem zatím ještě nenašla svou hlavu. Možná, že zůstala tam... :-)

Tak schválně...

25. září 2007 v 21:32 | tezz & milu |  :: chat mode ::
...kdo tohle dočte až do konce je dobre, a kdo pochopí o co jde, je ještě lepší :-)

Milu : jen jsem testoval ostražitost, mylady
tezz* : vaše královská veličenstvo se říká
Milu: tak pardon vaše uhozenosti
tezz* : promíjí se paňmámo
Milu : že děkuji vaše dostropusahajícnosti
tezz* : co to je za slovo ty prdlouši?
Milu : jsem teď vymyslel
tezz* : aha vaše obrazoaslovotvornosti
Milu : ohó děkujeme vaše našemueguteplododávačnosti
tezz* : není zač hračičkozlegaskládavosti
Milu : jistě vaše uhlednekreslivosti
tezz* : no tak už stačí s lichotkami milý nazádaprdíčkovánku
Milu : slečno veleskvělezádoškrabková
tezz* : che ty pyžámkovámikinovanosti
Milu : nápodobně-to je ale milá přestřelka vaše pohotovějazykoobratnosti
tezz* : souhlasím kuřecíplacičkovávýbornosti
Milu : nebudu se bránit chvále vaše miledivajícísehnědočatosti
tezz* : já už učůrávám smíchy zvednutámalíčkovanosti
Milu : napodobně vaše upokladnydohnátykousavosti
tezz* : no dopidele toto byla ale podpásovka pane upadnouvšínazemzmadraček
Milu : jistě paní žuchlijsmetamspolujakdvěerteplevosti
tezz* : a čípak to byla vina ty jeden tahálkuzarucezzežíněnek
Milu : mno asi moje slečno vyzatovůbecnemohoucnosti
tezz* : tak vidíš ty jeden synumaminkytahajícídomůtvékamarádkyvosti
Milu : mno to jsem vás litoval -vaše jakoslepýkhouslímpřišednosti
tezz* : docela ti věřím ty jasmínočajovývařiči
Milu : jak by ne vaše vrabečkohodovatosti
tezz* : vydrž chvíli chci si to zkopírovat muzikydobréposílači
Milu: mno já to hodlám udělat hned potom ale jak chcete vaše rychlejičinyvykonavatelnosti
tezz* : hotovo podautemairsoftovoupistolkuschovávači
Milu : není zač slečno mojitoslakoholemvelmipřekvapivěnakupovačnosti
Milu : oops jsem přehazohláskovač

Podzimní viróza...

24. září 2007 v 18:01 | tezz |  :: on my mind ::
...zasáhla i mě, takže teď piju jeden kotel čaje s medem za druhým, kýchám na všechny strany a užívám si pelíšku s knížkou v ruce. O víkendu jsem byla v Sušici na Šumavě, něco málo z velmi velmi a do třetice velmi živého víkendu samo najdete v galerce, takže už tradičně tezzy.rajce.net. Dík patří hostiteli Milčovi, aka tátovi :-) Nejen že mi výtečně uvařil, opili jsme se spolu (dokonce dvakrát), na ulici jsme našli trošku větší airsoftovou pistolku, válčili jsme v klubíku s kostama ledu, vylezli jsme na kopec nad Sušicí a zrelaxovali duše, ve dvě ráno zbaštili vynikající pálivej guláš v zákulisí koncertu, zkoukli X dílů Rena&Stimpyho, ... no co budu dál povídat, prostě parádička.
Před sebou máme prodlouženej víkend, v pátek pravděpodobně půjdu do práce. Money money money, must be funny :-) A v sobotu Kickbox gala večer v Olomouci, nejspíše. Tedy zatím ne můj, jen se koukat :-))

Padám...

21. září 2007 v 11:56 | tezz |  :: on my mind ::
...na celej víkend mimo Šumperk, mám namířeno na Šumavu, přesněji do Sušice a do Rábí ke kamarádovi. Těším se, i když cesta trvá pár hodin. Jsem totiž vybavená muzikou a knížkama.
Nahodila jsem galerku ze sobotního tripu na Praděd, mrkněte klasicky na tezzy.rajce.net a užijte si opravdu ten poslední prosluněný víkend, který nám letošní babí léto přinese. Aloha.

Ťuťuňuňu...

18. září 2007 v 18:22 | tezz |  :: on my mind ::
Dnes jsem udělala dobrý skutek :-) Za mých posledních padesát korun jsem si koupila dvě magnetky od občanského sdružení Život dětem - www.zivotdetem.cz. Jde o magnety cca 6x6 cm s obrázkama malejch roztomilejch mládátek všemožných zvířat. Výbornej reklamní tah, vybírala jsem si asi z desti druhů a skoro u každýho obrázku jsem udělala to typický: "Jééééé...." No prostě ťuťuňuňu štěňátka, koťátka, lvíčátka, a podobně. Padesát korun není nic moc pomoc, ale doufejme, že se najde spousta dalších lidí, co prckům nějak pomůžou.
Dál - v neděli proběhl Praděd, úžasný slunečný počasí, čerstvej čistej vzduch a několika kilometrová procházka přírodou - to vše je zdokumentováno a co nejdřív fotky nahodím do galerky.
A abych nezapomněla - ve středu 26. září kolem půl desáté na Nově začíná seriál Prison Break. Krom výborného děje 100% i něco (někdo) ke koukání. Ne že bych byla na sladký chlapečky, ale tenhle je výjimka. Navíc je celej potetovanej, sice jen jako, ale...... Mňam :-)

Teď jsem vstala...

15. září 2007 v 13:44 | tezz |  :: on my mind ::
... asi tak před deseti minutama jsem se teprve probudila :-) Dobrej rekord. Nejspíš jsem byla hodně unavená, jinak si ten můj dnešní medvědí spánek neumím vysvětlit. Už kolem osmé jsem ale byla na chvíli vzhůru a venku bylo škaredě, a teď? Nádhera, slunce svítí, babí léto je v plném proudu. Zítra mám v plánu výšlap na Praděd, tak snad to klapne.
Jinak víceméně nic nového, škola - domov - kickbox - škola... nic víc, nic míň. Na seznamu věcí "co mám udělat" se mi hromadí položky a to mě jako vždy trochu znervózňuje. A mám hlad :-))


Pokrytí

15. září 2007 v 13:36 | tezz |  :: body tuning ::

Tak prej není co číct...

10. září 2007 v 18:39 | tezz |  :: on my mind ::
...nebo co, říkal dnes Carlos :-) No jo, pravda pravdoucí, moc jsem tomu za poslední dobu nedala. Ale jistě chápete, že se vstupem do nového školního roku je toho na mě trošku moc. Ranní vstávání, vyučování do pěti, migrény a takk :-)) Nějak se pořád ještě nemůžu do toho koloběhu dostat. Nicméně je nejvyšší čas se nastartovat.
A teď malé shrnutí - kickbox proběhl, ano ano ano, zamilovala jsem se a šetřím na svoje vlastní vybavení. Absolutně mě to pohltilo, sice bude asi nějakou chvilku trvat, než se z čajíčku /jakože ze mě/ stane opravdu silná káva /jakože drsnej bouchač :-)) / ale to jsou začátky kohokoliv, kdo se tím kdy zabýval. Navíc je tam moc šikovnej pan trenér :-) Nebejt samýho čmárání, co teď máme ve škole, bych pravděpodobně pracovala na dalším návrhu tetování, o které mě požádal nejmenovaný kytarista nejmenované brněnské kapely... tak snad o víkendu už opravdu k tomu sednu :-)) I když nevím, protože má přijet rodina z Prahy. Další víkend se zase já chystám pryč.... no a tak to se mnou je, se svobodným člověkem :-)) Nevím, kde mi hlava stojí, natož jestli ji ještě vůbec mám na krku.
Dnes den blbec, podařilo se mi nějak neznámo jak rozbít si hodinky, takže reklamace. V hodině češtiny mi explodovala propiska v ruce, rovněž z neznámých důvodů. Nesvíti mi moje nová stolní lampa. Repráky, který jsem kupovala minulej týden, šumí..... Na druhou stranu jsem strašně ráda, že všechno půjdu reklamovat a budu mít z toho tolik peněz. :-)) Třeba to domů potom koupí zase táta :-)
Krom toho všeho jsem... jsem trooošku smutná, ale to je nejspíše tím počasím, protože vše kolem mě je fajn, všichni se maj rádi, jsou zdraví, mají kde jíst i spát. Musím se ovšem pochlubit moc krásným vzkazem, kterej mi nechal na mobilu jeden... jak to říct přesně...neznámej kamarád :-)) V životě jsem nic hezčího nejspíš nečetla: Terezko, ty jsi zlatíčko, které mezi uhlím zřídka se nachází a osvěžením v šedi všedních dní jsi mi často žádaným. A to mi jako lidově řečeno spadla čelist :-) No jo, taky střelec, není čemu se divit, že myšlení máme stejný :-))

...jooo a dnes v uších Achilles Heel - Toploader /ideální cajdák pro tohle hnusný smutný počasí/
...a dnes v ruce kniha Obraz Doriana Graye - Oscar Wilde
...a večer po desáte Dr. House ;-)

To to letí...

1. září 2007 v 11:18 | tezz |  :: on my mind ::
Už je září... ksakru :-) V pondělí do školy... uteklo to šíleně rychle. Nechci sumarizovat, ale něco málo si neodpustím: jsem víc jak čtvrt roku šťastně svobodná (co tě nezabije, to tě posílí), z překonání období smutku a temna vděčím Téře, Honzovi, a Mišovi, ale především sobě samé. Jsem na sebe pyšná :-) Přes prázdniny jsem poznala spoustu nových lidí, najezdila stovky a stovky kilometrů, byla na dvou hudebních festivalech, na několika koncertech. Koupala jsem se poprvé v životě v zabahněným rybníku plným ryb, takže jsem překonala další svou fobii z toho, že se mě ve vodě něco dotkne a já nebudu vědět, co to je :-) Poznala jsem Prahu, takže už jsem schopná dojet z jednoho konce na druhej bez nějakých větších problémů. Paradoxně jsem se ale v noci po cestě z klubu Cross zamotala v Holešovicích, přitom jsem měla jít jen rovně :-) Btw návštěvu v Crossu taky považuju za velké rozšíření mých obzorů. Obohatila jsem se krom tuny oblečení i o foťák, z části jsem si vydělala i na notebook. Mám píchlý další naušničky. Ty bláho, toho je..... ani sama nevím :-)
Nicméně školní rok je za rohem, já se docela těším, protože pro mě je škola stejně spís zábava. Co plánuju s nástupem září? Kickbox, pohovor v tattoo salóně, ....... a vůbec, proč já bych to měla prozrazovat? :-) Teď se ze všeho nejvíc těším na babí léto. Ono se to nezdá, ale podzim klepe na dveře a zima je tu cobydup. První Vánoce, který budu sama, bez partnera. Můžu s čistým svědomím říct - hurá. Víte, kolik ušetřím na dárcích? :-)))