Červen 2007

Luv me

29. června 2007 v 22:27 | tezz |  :: body tuning ::

Z ptačí perspektivy

28. června 2007 v 21:35 | tezz |  :: bird's eye view ::
Brouzdám si po netu, resp. po Google Earth, zajímavém prográmku plném satelitních snímků z celého světa. Tenhle způsob cestování jsem si oblíbila více jak rok zpátky a ať už se k němu vrátím kdykoliv, vždy mě nadchne stejně, možná i víc. Takže se s vámi sem tam podělím o zajímavosti, na které na mapách narazím. Novou rubriku Bird's eye view zahajuju luxusním odkazem na čtyřhru ve stolním tenise kdesi na pláži :-)
---> LINK <---

The Shine

28. června 2007 v 14:03 | tezz |  :: body tuning ::

Memory

28. června 2007 v 13:52 | tezz |  :: poems ::
I look in the window
I thought I could see the tears I've cried
But it's only the rain

I run to the door
I swore I heard you knocking
But it's only the wind

I turn around
I was sure I saw you standing there
But it's only my shadow

Yet another sleepless night
And where are you?
Hidden in the lost pages of my past
And here I thought our friendship would always last

Co nového...

28. června 2007 v 13:06 | tezz |  :: on my mind ::
"Zalepovat" dny bez updatu obrázkama kérek je o ničem, vím vím, ale na druhou stranu nevím, očem bych měla psát. No opravdu. V posledních dnech jsem měla přitom měla pořád co dělat, ze seznamu povinností jsem si odškrtávala jednu položku za druhou. Ani jsem se nezmínila o páteční návštěvě u té holičky. To asi proto, že jsem si v úterý koupila barvy a dotvořila jsem si její paskvil ku obrazu svému. Co se již předeslaného foťáku týče, vyhrál to u mě tenhle krasavec a za pár dní už bude v mé náruči. Takhle vypadají fotky jím focené, to už je podle mě docela slušná práce. Těště se na ty moje! Snad si na něj brzo zvyknu a naučím se s ním rychle zarábať. Obraťme list - pohled z okna mě trošku děsí, totéž se dá říct o předpovědi počasí. Že prý velká většina července bude stát za starou belu. Na druhou stranu nás to s Terezkou alespoň nebude rozptylovat od pracovního procesu. I když Praha, všechna ta romantická místa a zákoutí, historie dýchající z každé stavby... to je pro mě až moc velký lákadlo neužít si to tam jak se patří. Navíc se tam na léto přesouvá poměrně dost mých známých, takže kromě práce nás čeká snad i trocha té zábavy :-) Od toho to léto máme, no ne?

Ooouje B-)

26. června 2007 v 22:39 | tezz |  :: body tuning ::

Mrtvolka

25. června 2007 v 14:10 | tezz |  :: on my mind ::
...mrtvolka, to jsem já po víkendu. V pátek večer po tréninku jsme s pár lidma vyrazili na Svatojánské slavnosti do vesničky Velké Losiny, kde proběhl mimo jiné i koncert Satisfucktion. Návrat domů v brzkých ranních hodinách, pár hodin spánku a už jsem si to mířila na další slavnosti, tentokrát do Vikýřovic. Tam jsem parádně zmokla, strhla se totiž taková průtrž mračen, jako bývá málokdy. Takže sobotní večer při čajíčku doma a s bolestí v krku, jak už u mě bývá tradicí. Opět jsem se ale nevyspala, začínám si zvykat. Neděle ve znamení rodinného nákupu zásob krmení, úklidu, slunění se na zahradě ve společnosti knížky a na večer trénink. Dnes škola, nebo spíš zabíjení času mezi jejími zdmi, a opět trénink. Tedy suma sumárum nic, o čem by stálo za to se rozepsat. To je ale nuda, co? :-)

Příběh vraha...

21. června 2007 v 12:11 | tezz |  :: on my mind ::
Zejtra jdu k holiči... :-) Změna je život prej, tak jdu do toho taky. Když budete hodní, možná se dočkáte i "seriálku" před & po :-) Včera jsem nestihla žádnej update, jelikož jsem měla nějaké pochůzky po městě a po návratu jsem se přiotrávená tím vedrem svalila na postel bez jakýchkoliv dalších sil. Dnes ráno jsem vstávala docela brzo (oproti včerejšku) a šla věšet prádlo, bylo strašný horko, přitom vál ten vlažnej větřík, kterej ohlašuje, že bude pršet... připadala jsem si jako u moře, no nádhera. Teď už je nebe zatažený a někde v dálce slyším hromy. A náš pes strašpytel zalezl pod stůl :-) Vzhledem k tomu, že zhruba za dvě hodiny mají mladší holky z folidelaful vystoupení a já se na ně jdu mrknout, tak jen doufám, že nebude bouřka. Mimo tyto skutečnosti jsem se včera musela v duchu trošku pochválit, neboť jsem si poprvé v životě koupila parfém. V posledním roce jsem jimi bývala byla spíše obdarována, neboť D. měl luxusní čumáček a vytříbený vkus a vždycky dokázal vybrat něco, co mi absolutně vyhovovalo. Teď jsem si to ale vybrala sama, pravou letní vůni pro mě. Základ tvoří mošus a zlatá ambra, srdce mučenka, lotosový květ a dřevité tóny, hlava citrusy, frézie, jablko. Jak krásně, složitě a vznešeně to zní :-) Znáte film Parfém : příběh vraha? :-) Jo a málem bych zapomněla - dnes se mi dostal do rukou odkaz na stránky, jejichž obsah mě zabavil na nějakou tu chvilku. Jedná se o plyšová zvířatka, která mají podobu mikrobů, nemocí a podobně. Na stránkách je možné si je i objednat. Kupte si třeba Beďar, nebo Špínu ve vodě. Nebo Šílenou krávu? :-) www.giantmicrobes.cz

Hvězdná...

20. června 2007 v 19:20 | tezz |  :: body tuning ::

Cheer me up

19. června 2007 v 16:45 | tezz |  :: on my mind ::
Cheer me up please! Poslední tři dny mám nonstop migrénu, ve dne usínám a v noci nespím, nejím vůbec nebo naopak moooc najednou, ... tak nevím co se se mnou děje :-/ Ani se mi nechce nikam ven, i když je tak krásně. Po nějaké době jsem zase otevřela knihu, tentokrát Malevil od Roberta Merleho, no a samozřejmě jsem se od ní půl dne nedokázala odtrhnout. Kromě toho se snažím zorientovat v digitálech a zrdcadlovkách a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější foťák. Tak uvidíme.
Big congra bráchovi, kterej dnes udělal závěrky a poklona za řádnou oslavu, a to byla prý jen "odpolední runda panáků", za kterou hoši dali přes dva tisíce. Hmmm, zřejmě slušnej oddíl :-) A rukou třesu taky Peřulce, která byla přijata na vošku a od příštího roku spolu budem svačit na chodbě :-D
A zítra jsou v Praze Genesis... výplata přišla moc pozdě a já si nestihla koupit lístek... to nasere :-)
Dnes: Sixpence None The Richer - There She Goes