Prosinec 2006

Hodně štěstííí zdravííí...:-) A VESELÉ VÁNOCE!!!

19. prosince 2006 v 18:18 | tezz |  :: on my mind ::
Zřejmě jeden z posledních příspěvků v tomto roce - před Vánocemi na sto procent. Proto se loučím a všem přeju opravdu krásné a klidné Vánoce, relax s těmi nejlépe naladěnými lidmi kolem, s těmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás... přeju, ať jste zamilovaní a milovaní, spokojení, úspěšní, zdraví a hlavně šťastní. Co se mých narozenin týče, neoslavím je nikterak bujaře, jak by bylo možná vhodné, ale určitě si s rodinou a s miláčkem připiju na zdraví. Dárkyse nemá smysl dětinsky chlubit, i když mě velmi potěšily. To víte, takto obdarován je člověk jen dvakrát do roka - na narozeniny a na Vánoce :-) Mně se to sešlo skoro u sebe, ale tím víc si to užívám. Mým milovaným posílám místo vánočního dárku vánoční pusinku na líčko a doufám, že se s vámi brzo uvidím. Užjte si Vánoce!!!

No je toto možné?! :-)))

19. prosince 2006 v 14:00 | tezz |  :: on my mind ::
Nýní máte jedinečnou možnost zasmát se se mnou mému dnešnímu pokusu ráno si vyprosit na Evropě 2 v Ranní show písničku k narozeninám. Tak mrkejte:
-----Original Message-----
From: TEZz .:. [mailto: *****@seznam.cz]
Sent: Tuesday, December 19, 2006 7:17 AM
To: Hezucký Patrik
Subject: Mám narozeniny :-)

Krásné ráno do Evropy 2 , dnes - tedy před 22 lety jsem se narodila. Nemůžete
mi PROSÍM zahrát nějakou písničku, než v 7:45 odejdu do školy? ;-) Krásné
vánoce, Tereza, Šumperk
Reply: muzeme! ale musis mi ted hned poslat nejakou tvoji fotku...cim
odvaznejsi..tim lepe...ok ?

Jingle bells....

18. prosince 2006 v 19:40 | tezz |  :: on my mind ::
Jou... právě jsem dodělala esej, nejdůležitější práci tohoto pololetí z dějin umění, a teď už mám až do konce týdne - až na menší vyjímky - volno. Prázdniny, na které se těším jako na malé dítě na Vánoce / trefné přirovnání:-)) / pro mě nebudou těmi klasickými prolenošenými prázdninami, ale budu kreslit, kresli, kreslit, no a až nebudu moct, tak teprve začnu kreslit, jak říká můj třídní učitel. Každopádně dokončením oné eseje ze mě spadlo nepříjemné břemeno, díky kterému jsem si ani nemohla pobrukovat vánoční pecky, které jsem si včera z netu stáhla. Brenda Lee - Rockin' Around The Xmass, Billy Mack - Christmas Is All Aound nebo třeba Jingle Bells Rock vás stoprocentně uvedou do pravé vánoční pohodičky. Vřele doporučuju! Dárky už mám skoro všechny zabalené, cukroví je napečené a nějak nápadně ho z těch krabic ubývá :-) no a já se pomalu, ale jistě začínám usmívat.

My B-Day party...

15. prosince 2006 v 20:31 | tezz |  :: on my mind ::
Taaak... rozdělala jsem si červený víno, co jsem si koupila dnes večer ve večerce (ještě že ty večerky někdo vymyslel), pustím si film a budu relaxovat. Svou narozeninovou oslavu jsem si představovala trošku jinak, ale stejně dnes na nějakou společnost a úsměvy nemám moc náladu. A navíc - narozeniny jsou až za pár dní, takže nic není ztraceno :-) Pravděpodobně stejně za chvíli usnu a pokud ne, můžu klidně někam vyrazit. Potřebovala bych se pořádně dosytosti vyspat, nějak na ty čtvrteční noci mám smůlu a páteční rána si pak připadám jako spráskanej pes. Navíc ten dnešní pátek byl extrémně náročnej den. První tři hodiny ve škole jsem se pokoušela z mozku dostat nějaký kreativní nápady na vánoční dárek - mega obraz pro učitele. Nakonec se to společně s pár jedinci podařilo a výsledek byl nad naše očekávání. Luxusní obraz! No a zbytek dne stál za starou belu a to doslova. Ble ble fuj :-)) Jsem ráda, že už je večer, že už půjdu spát a že už bude zítřek. Konec zlýho snu. Tak já se jdu usadit k televizi a pinknout se vínem :-) Všechno nejlepšííí! :-))

Sedm, šest, pět...

12. prosince 2006 v 13:25 | tezz |  :: on my mind ::
...čtyři, tři, dva, jedna... tak takhle už ode dneška můžu odpočítávat dny do příštího úterý, kdy se šestnáctou hodinou a dvacátou minutou přesně završí jednadvacátý rok mého života. V té době, tedy na den přesně, prý vládla venku tak krutá zima, že se moje máma bála mě vůbec z porodnice převážet domů. O tom dni vůbec koluje spousta vtipných historek. Dědeček celý nervózní z prvního vnoučete zapomněl přetáčet foťák, takže všechny snímky naplácal na jeden. O několik hodin později vyhořela televize, přivezli tedy jinou která - vlivem venkovních mrazů - taky po zapojení bouchla. V obýváku chytil koberec. A tak dále a tak dále. Nepamatuju se ale, že by se tyhle nehody stávaly rok co rok přesně na moje narozeniny, takže snad ani letos mě nic podobného nečeká :-) Jo, abych nezapomněla - mám v plánu si teď udělat srandu sama ze sebe a hlavně z mojí mámy, protože si moc dobře pamatuju, jak jsem asi rok zpátky našla jakýsi kus papíru, na kterém byla věta podepsaná mou mámou, mým tátou, a opatřená datem 19. prosince 1984. Mé mámě bylo v té době necelých 19 let a ta věta zněla: ve 38 letech budu babičkou :-)) Teď je mé mámě krásných čtyřicet a vnouče nikde. Ta se ještě načeká :-)

Haloooo zimo....!?

11. prosince 2006 v 12:30 | tezz |  :: on my mind ::
Jsi tam někde? Ono by se nám totiž už docela hodilo pár centimetrů bílé peřiny... Tak s tím koukej něco dělat, za chvíli mám narozeniny a chtěla bych je oslavit pohledem z okna ven, kde se tetelí vločky... Barevné vánoční svíčky se večer rozzáří z okna každého dětského pokoje, maminy se u plotny otáčejí a pečou, z kuchyně voní cukroví... já pochoduju po papírnictví a vybírám ten nejvhodnější balící papír, do kterého letos zabalím dárky... a venku se zelená tráva. Sníh NIKDE! Kruci! :-) To není fér, člověk se těší na zimu, je navnazen už od začátku listopadu, a v polovině prosince venku pomalu pučí pupeny na stromech. Tak snad se dočkáme co nejdřív... Chci si zapálit další svíčku na adventním věnci, připít si s miláčkem červeným vínem a dívat se na kočku, jak nadšeně poskakuje ve sněhu a chytá padající vločky. Tohle je moje největší narozeninové přání.

Zíííííív...

7. prosince 2006 v 8:44 | tezz |  :: on my mind ::
Tak dnes jsem se opravdu moc dobře nevyspala. Jsem unavená, vyčerpaná, smutná... prostě docházejí baterky. Jo, člověk možná je nevyčerpatelnej zdroj energie, ale někdy si tu pauzu dát musí. Každej ode mě očekává nekonečnou veselost a dobrou náladu, energii a zápal pro milion tisíc věcí, úsměv od ucha k uchu od rána do večra... ale bohužel i já tu energii musím někdy někde načerpat. Škoda, že opravdu neexistuje takové malé nebe, úschovna pro ty, kteří si podle potřeby na bodovou permanentku sem tam doplní zásoby endorfinů. Něco jako benzínka a myčka pro auta. Psychická i fyzická očista, servis a výměná náhradních dílů. To by bylo něco. Obávám se ale, že v dnešní době by tam měli pořád plno. Poslední dobou za mnou chodí kde kdo se svýma starostma, problémama, hustí do mě ze všech stran nesmysly... to jsou Vánoce opravdu tak deprimující, že každej fňuká kvůli sebemenší kravině? Kdysi jsem se zařekla, že nebudu plýtvat energií pro lidi, kterým se říká přísavky. Přisají se a čerpají a tahají z vás dobrou náladu. Všechno by bylo bez problému kdyby platila jedna ze známých zásad: pošli úsměv a vrátí se ti.... Tak kde jsou ty vysmátý lidi? Snad nebudu čekat marně...

Z nebe........

6. prosince 2006 v 16:02 | tezz |  :: on my mind ::
Ahoj všem, zdravím vás z nebe.... včera si mě sem odnesli, protože jsem prý letošní rok byla moc hodná a udělala jsem opravdu šťastným jednoho člověka, tak si prý tady můžu na pár dní odpočinout od starostí. Takhle nějak odtud vypadá pohled do pekla :-) Je tu všeho dostatek... jídla, pití, knih, filmů... člověk může dělat skoro všechno, co ho napadne. Ti, kdo tu žijí, musí ale kompenzovat spotřebované věci dobrými skutky. Proto shlíží dolů na zem a hlídají svoje svěřence. Posílají jim do života někdy dobro, někdy zlo, to proto, aby si lidé vážili těch lepších věcí. Protože jsem tu jenom na návštěvě, nemohla jsem se vidět s těmi, se kterými bych chtěla. Možná dnes, možná zítra už budu muset zpátky dolů, protože prý beze mě by někdo mohl být nešťastný, a to já nechci :-)

Haf...!

4. prosince 2006 v 19:44 | tezz |  :: on my mind ::
Tak tihleti luxusní vykulení oškliví pejsci mě teď dost často v televizi rozesmívají. Směju se jim já, smějeme se jim společně s miláčkem, smějou se jim všichni. Dnes mi přišla mailem parodie na jednu z těchto reklam. Text zní: Chtěli jsme Vám dát 13. plat... a KRÁSNÝ! Ale my jsme si řekli... NE!!! O těchto Vánocích nedostanou budoucí ani stávající zaměstnanci NIC! Když hovno - tak pro všechny!!!Tak tady je opravdu vidět, jak bujnou fantazii máme :-) No a co nového přinesl můj víkend? Byl ve znamení nakupování dárků a vybavení do bytu v brněnské Ikee a ve Vaňkovce, srandy a smíchu, červeného vína a několika hodinové montování šatní skříně. Obzvlášť komická byla situace, kdy jsme v opravdu prťavém autíčku překonávali vzdálenost sedmdesáti kilometrů nacpaní a naložení až po střechu vecmi, krabicemi a taškami, já seděla namáčknutá na dveřích přidržujíc hlavou část skříně... z venku to - podle reakcí lidí - vypadalo určitě srandovně. Jako odměnu jsme si ale přivezli nádherně velké /=objemné :-) / sklenice na červené víno... *CINK!* :-)