Červen 2006

Hot In Here!

19. června 2006 v 11:19 | tezz |  :: on my mind ::
Ale jak sviňa! Peču se ve škole, v prosklené budově, jako ve skleníku. Squělé! :-) Za víkend jsem díky každodennímu pobytu na sliníčku barvu kůže změnila tak o dva stupně směrem k čokoládové. O víkendu jsem se měla.... jak bych to popsala........ moc dobře. Žádný zbytečný silný slova. Akce v shoomperskym klubu, battle v tanci v olomouci, slunění, koupání, a tak dále a tak dále. Tento týden budu mít volno, nejedu totiž čmárat na plenér. Další týden už proběhnou poslední formality školního roku a tradááá dva měsíce flákání, no, vlastně makání :-) A bohužel nám na prázdniny nasolili třicet domácích prací, muhehe, už vidím, jak poslední týden v srpnu budu narychlo něco čmárat :-) Mimo jiné jsem vyhrála nějakou soutěž v psaní na stroji, 240 úhozů za minutu, takže příští rok dobrovolně absolvuju státnice a samozřejmě obdržím nějakou tu věcnou cenu :-)) Mno nic, to je pro dnešek vše, bez zbytečných okolků se loučím, možná na delší dobu, než jsem původně plánovala....... člověk občas zaslouží trochu soukromí, no ne? :-) *aloha*

Slunce, voda, bikinky :-))

15. června 2006 v 8:54 | tezz |  :: on my mind ::
Tak jsme se dočkali, léto je konečně tady. Moje kůže pomalu ale jistě získává karamelovou barvičku, ale je potřeba na tom pracovat, aby to bylo to pravé ořechové. Takže se dnes opět jdu vyplácnout s Terezkou na sluníčko. Deset dní jsem sem nepřidala žádnou novinku, neměla jsem možnost dostat se na net, takže to teď zlehka napravím. Víkend proběhl luxusně skloubením zábavy, relaxu a pohybu. Dva víkendové večery na festiválku na Nákle jsme vykompenzovali sobotním pobytem v přírodě u vody a nedělním výšlapem na Rabštejn. Výhled a skály... stálo opravdu za tu námahu vytlápnout si poněkud masakrální kopec. Víkend mě skvěle naladil na pondělní ústní zkoušku, kterou jsem zvládla bravurně, no a na následujících pár závěrečných testů a prací. Už to mám konečně za sebou a nastává čas flákání :-) V pátek si užiju akcičku pro změnu v Shoomperku, v sobotu vyrážíme s Terezkou k vodě (Náklo rulezz) a večer akcička v S-Klubu, kde budou probíhat battly.... tak uvidíme, jak to všechno dopadne. A teď se jdu vylepit k vodě, mějte se :-)

Dneska se mi fakt nechce vymýšlet nadpis :)

5. června 2006 v 11:13 | tezz |  :: on my mind ::
Po vydařeným víkendu nastal, ať chceme nebo ne, opět pracovní týden. Bla bla bla. Místa, kde jsem si o víkendu dobíjela baterky, byla tentokrát u pramene Těšíkovské kyselky a luxusní hříčka přírody s názvem Rešovské vodopády, pár fotek najdete tady, ale ani to není foceno mým objektivem. Příští návštěvu stoprocentně spojíme s letním parným dnem a koupáním. Sobotní odpoledne jsem poměrně napjatě sledovala vývoj voleb, u kterých se mi imho v pátek stala docela sranda situace: ve stresu z této důležité občanské povinnosti jsem nějak pozapomněla, kde bydlím :-) Moji občanku měla v ruce vyfešákovaná důchodkyně, takže nahlédnout a zjistit bydliště nebylo možné. Tak jsem se omluvila a sdělila paní, že si nějak nemůžu vzpomenout. Byla ze mě trošičku zmatená :-) Volby dopadly jak dopadly, takže komicky, a vypadá to, že si je na podzim zopáknem společně s komunálkama. Co se mě týče, čeká mě teď čtrnáctidenní 100% pracovní nasazení, práce na závěrečných pracech finišují, příští týden mě čeká ústní zkouška z dejin výtvarné kultury a grammar z angličtiny, odevzdávání esejí a tak dále a tak dále. (Abych nezapomněla, do galerky "výkresy" jsem přidala dva nové kousky - Jesus Christus/pastel/detail a iniciála/perokresba) Kromě toho všeho se blíží pár důležitých událostí a životních zlomů, takže směle do toho :-) (s)mějte se ;-)