Duben 2006

Whoa...!

24. dubna 2006 v 11:19 | tezz |  :: on my mind ::
To je pokřik, co? Cítíte tu energii? :-)) Navzdory nemoci, kterou jsem však s pomocí vitamínů a čajů hravě překonala, díky sluníčku, prima předešlýmu týdnu a ultra nádhernýmu víkendu jsem v naprosté jarní pohodě! Ke konci předchozího týdne jsem stačila oslavit narození syna mé dlouholeté kamarádky, takže Wew, ať ti klučina roste jak z vody a bacha na něj, je to beran, to bude životní záhul! :-) Kromě toho jsem absolvovala prý vážnou schůzku s kamarádem, co mě pozval na Cuba Libre. Ojoj, tohle se mi ještě nestalo a jak já tyhle nedorozumění nemám ráda. V pátek jsem si kromě výbornýho smaženýho pstruha, pivka a relaxu na sluníčku...a noční smrště tequily...:-)) dala koncert Cocotte Minute, Elektrick Mann a ještě jakési prapodivné teen-age kapelky. Stálo to za prd, zvuk špatnej, Zeller vypadal jako maskovanej pomeranč a taky mu tak všichni říkali :-)) Hlas má ovšem luxusní, jen kdyby ho víc používal, a hejbat za mikrofonem se taky umí parádně :-)) Paličku z koncertu -jak bývá mým zvykem- jsem si tentokrát nevzala, ale už ji mám u kluků zamluvenou, protože budou hrát v pátek u nás v Shoomperku. Sobotní nádherný počásko vyloženě lákalo k výletům, takže po spravení žaludku proběhla prohlídka Arboreta v Bílé Lhotě, Bouzov a okolí, první letošní ležení v trávě...jedním slovem prostě P A R Á D A ! Den vyvrcholil letošní opět premiérovou barbecue party, maso mňam, pivo mňam, složení lidiček, muzika, sranda... mňam... :-)) Nedělní psychická pomoc na zahradě, kde kucí stavěli kadiboudu, mě taky bavila. Na grilu se udělala pozdní snídaně a zapíjelo se vínem, zvláštní kombinace :-)) V neděli večer jsem si při filmovým art maratonu po dloooouhé době nacpala břicho výborným těstovinovým salátem se zeleninou a kuřecím masem, lahoda! /...to vypadá jako kdybych pořád něco ládovala... :-)) / Dnes jsem vzhůru už od pěti od rána, vůbec mi to nevadí a těším se, jak po obědě vyvalím na sluníčko, navečer si dám stěnu, a pak sednu k slibovanýmu obrazu a poslechnu si muziku. Stay tuned 'n feel good... 8-)

Nestíhám, nestačím...

18. dubna 2006 v 14:38 | tezz |  :: on my mind ::
...nesnídám, nesvačím...! Pánové a dámy, nějak jsem se pozapomněla kdesi v čase. Bylo toho teď opravdu požehnaně. Skoro abych nakoukla do diáře, abych si na všechno vzpomněla. V prvé řadě oslavil Kája svoje narozeniny, nebudu psát kolikátý, je to neslušný :) Dodatečně *vše nej*, i když jsem popřála, jak nejlíp jsem mohla. Další den slavil narozeniny můj drahý bro a hned další zase bratranec. To bylo oslav... Zkoukla jsem český film režiséra Bohdana Slámy, v hlavních rolích T.Vilhelmová a P.Liška - Štěstí - obdrželo pár cen v nejen Montrealu a má člověku ukázat zázrak obyčejné lásky. Jednu celou sobotu jsem strávila v kuchyni a společně s Terezkou jsme obsluhovaly svatebčany na svatbě naší známé. Odnesly jsme si plný břicha, plný hlavy a ještě nám dali výslužku domů :-) Celý minulý týden jsem s partičkou spolužáků připravovala vernisáž již zmiňované výstavy, která proběhla ve čtvrtek. Tam jsem se tak trošku napila 5 let odmítaného vína a byla sranda raz dva. Velikonoční prázniny jsem protancovala na tréninku, byl každej den, daly jsem si s holkama pěkně do těla. Víkend proběhl velkolepě - páteční koncert Wohnout na Kotelně, sobotní koncert Status Praesents, Post-it, Krucipusk a Tainted v DK. Pětidenní alkoholový a pohybový maratón mě trošku zmohl, přepadly mě teploty, kašel a rýma... tak, jako spoustu lidí v tomto prazvláštním čase. Takže se naplno věnuju léčbě. V neděli jsem si dala jeden z mých oblíbených filmů - Město Andělů. Mimo jiné musím (nejde to jinak) upozornit na seriál Lost, jehož první sérii, která má dvanáct dílů, mi Kája dodal minulej týden. Zkoukla jsem ji za ten týden dvakrát a už se klepu na další sérii. Nevěřila jsem, že mě to tak pohltí, stalo se. Stojí to za to a doporučuju. Pro dnešek vše, zdravím a užívejte paprsků.

Zdarec Jaro! :)

3. dubna 2006 v 11:14 | tezz |  :: on my mind ::
Vykouklo sluníčko a já bych mohla rozdávat endorfiny! Mám za sebou další slušnej víkend. Díky čtvrteční posilovně a pátečním tréninku jsem si odrovnala záda na několik dní, ale na druhou stranu si každej den vychutnávám masáž :) Páteční epesní večer s Terez a kol. jsem protáhla do brzkých ranních hodin, zábavy bylo ranec. Sobotní ráno bylo o to horší, že mě čekal rodinný oběd. Musela jsem jíst tak pomalu, jak jen to šlo a každičký sousto zapíjet, aby se mi nezvedl kurf a neudělala jim na stole pořádnýho Apríla :)) Žaludku i hlavě udělal dobře odpolední bylinkovej čaj, takže jsem k večeru byla už zase použitelná a mohla se věnovat dvou prckům, který jsem od rodiny dostala na hlídání. Aprílovou srandou jsem vyvedla z míry hned několik lidiček, a to jsem se obávala, že na to nikdo nenaletí. Za případný infarkt se určitým jedincům omlouvám a už se začínám připravovat na trest :))) Sobotní noc jsem si zpříjemnila nejen vysokou horečkou, ale především koukáním na Noc s andělem, jako hosty si pozvali Skyline /zajímavý/ a pouštěli HC @ metal klipy. Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí nudy, ale pro mě ne, já jsem si dala projížďku na kole, procházku po městě s Terezkou, viděla jsem se dokonce i s princeznou... bylo nádherně a já se do osmi do večera procházela venku s foťákem. Něco můžete omrknout v galerce v sekci ..::in my time::.. ale není toho moc. Povedla se mi prima panoramatická fotka Shoomperka, ale ta by se sem svou šířkou nevlezla a zmenšenina je pochopitelně k ničemu. Co mě čeká a nemine v následujících dnech? Svoje játra a psychiku připravuju na dubnovou jízdu po koncertech, těšim se na slibovanej výlet na Bouzov, a se školou pojedem čmárat zvířata do Zoo. No je toho víc, budu informovat.