Week-end...

29. ledna 2006 v 12:24 | tezz |  :: on my mind ::
Tak tedy, víkend pomalu ale jistě finishuje. Páteční večer proběhl tak trošku poklidněji s pěti pivky a jedním shpeqem. Celej večer mi v hlavě seděla paní deprese, ukáplo pár slaných kapek, takže jsem si sbalila svých pět švestek a odkráčela do pelíšku. Ležela jsem a přemýšlela nad svým zpackaným životem. Jak moc bych teď potřebovala nějakou podporu. Všechno se sesypalo jako domeček z karet. Nebudu se tu rozepisovat, nevím, kolik lidí to čte, ale vy, co to všechno vědět máte, tak to víte. Každopádně kaše jako z haše. Jen doufám, že jednou se tomu třeba ještě zasměju.
Sobota, další smutný den v životě mém. Ještěže mám Terezku, která se nakonec přes všechny komplikace vydala společně se mnou na SNB a SKI contest na Dolní Moravu. No, mohla jsem tušit, že s lidma, se kterýma jsme tam jeli, bude ještě v průběhu večera velká sranda. Byla tam strašná, ale tak neuvěřitelná zima, že jsme se na exhibici ve skocích nedokoukali a šli se utábořit do hospůdky ke krbu. V tu chvíli jsem si přála jet domů. Ovšem - večerní koncert mi to vynahradil. Cocotte Minute sice nepřijeli, ale... Shatter a Pod Vlivem, já pod vlivem muziky, Terka se taky bavila, pogo pogo na sněhu... no nářez. Na srandy, který jsme tam s Bazou prováděli, nezapomenu (jen pro zajímavost - kradení kytarek, řvaní do mikrofonu, boxování se do břicha... to už si chudák určitě pamatovat nebude, hehh) Nejzajímavější a pro mě nejnáročnější byl závěr večera, kdy se dva z našich spolucestující "někde" ztratili a my s Terkou jsme je hledaly. Hmmm, úžasný. Potulovali se po cizích chalupách a chlastali s tamními obyvateli, nebo se prostě někde procházeli, nebo já nevim co a pořád nemůžu pochopit kde ti ožralci byli :)) No hrůza. Nakonec jsme se všichni úspěšně našli a vyrazili domů. Cesta stála taky za to, byla jsem nevýslovně šťastná, když jsem z toho auta mohla konečně vystoupit. A Kája? Byl tam... byl a já jsem se chtěla rozběhnout a obejmout ho, pohladit, přimáčknout na sebe.... X-krát mě Terezka zastavovala a já jí za to děkuju, protože tohle dělat nemůžu.
Dnes? Neděle, já popíjím heřmánkovej čaj na žaludek a těším se na 13:00, protože mi Kája dovolil na chvíli vidět se s malou. Při pomyšlení na ni se mi derou slzy do očí. Ta malá vůbec za nic nemůže a už vůbec to nemůže pochopit. Tak trošku i moje princezna :) Už se na ni moc těším. Terezka mi odjela na lyžák, vrátí se v sobotu a zase frčí pryč na další týden. Andrejka má teď taky trápení..... to nám ten rok 2006 pěkně začíná. A mně začíná běh na dlouhou trať. Předem prohranej závod, ale já to nikdy nevzdám. Nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carlo$ Carlo$ | 29. ledna 2006 v 14:56 | Reagovat

Jo jo byla to prda, vcetne rvacky a zaverecne koulovacky :-D. Veceru kraloval jedine Baza :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.