Středa sux!

25. ledna 2006 v 14:40 | tezz |  :: on my mind ::
Středa, odpornej den. Další z odporných dnů v odporném týdnu jednoho odporného života. Ve škole míváme každou středu na sedm, čtyři vyučovací hodiny stojíme u stojanů a zdokonalujeme se ve figurálním kreslení, další tři hodiny v sochařství. Den se vleče jako týden před výplatou a mně se u stojanu točí hlava. Nevím proč, ale den ode dne jsem víc a víc nervóznější a nesvá. Klepou se mi ruce, jsem bílá jako stěna... vážně mě tenhle stav baví. Ještě ke všemu se mi kupí práce... autoportrét malba, autoportrét kresba pastelem, malba kopie starých mistrů, malba zátiší, malba k divadelní hře Othello... pomooooc! Nic mi nejde, protože mám nervy na dranc. Nemám trpělivost, na druhou stranu ale dokážu jen ležet jako mrtvola. Moc mi chybíš...
Terezka udělala zkoušku - congra lady, jen tak dál a ještě líp a bude to stipko! Andrejka utěšovatelka má pořád dobrou náladu - tvoji povahu bych chtěla mít! Včera se mi ve škole podařil ten velkoformátovej obraz, o kterým jsem tady už psala. A jako vždycky, když se mi něco povede, i tentokrát mi to bylo zabaveno. Dnes má Kájova maminka narozeniny, vyrobila jsem jí krásný dárečky. Vyrobila - jak jinak, na co jinýho se hloupá výtvarnice zmůže. Škoda jen, že jí je nepředám osobně. Na to bych vážně neměla, takže jí je třeba pošlu. O víkendu, tuším v sobotu, je na Dolní Moravě MeatFly contest a zahrajou tam Shatter, Cocote minute a Pod Vlivem. Hmmm, zřejmě slušněj večůrek. Moc ráda bych jela odreagovat se, ale nejspíš nebude jak.
No nic, jdu si udělat čaj na žaludek, protože mě už od rána zase trošku neposlouchá. Mějte se krásně a skládejte básně, a na té sklince, po které už pár dní chodíme, OPATRNĚ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.