Keep smilin'

31. ledna 2006 v 12:08 | tezz |  :: on my mind ::
Nemám moc dobrou náladu, dnes -ostatně jako i předešlé dny- moc smutním... ale co by to bylo za update, kdyby každýmu jen zkazil náladu. A proto přikládám dva vtipy, který vás zaručeně rozesmějou. Alespoň já jsem se smála :) Enjoy!
Pasou se dvě krávy na louce a jedna sežere nášlapnou minu. Mina ji bouchne v hubě... Druhá kráva se na ni otočí a říká: "ty krávo jedna, ty se smeješ, ale víš jak sem se lekla ?!"
Beží zajíc po lese a narazí na jezevce, jak kouří marihuanu. Zajíc povídá:"Jezevče, takovej krásnej den a ty si takhle tady vykuřuješ, nechceš si jít zaběhat?" Jezevec se zamyslí a povídá:"Tak jo"..a beží dva..
Po chvíli narazí na lišku, jak šnupe kokain. Zajíc povídá:"Liško, takovej krásnej den a ty si tady takhle pošnupáváš, nechceš si jít s námi zabehat?" Liška se zamyslí a povídá:"Hm, tak jo"..a beží tři.
Pochvíli zase narazí na vlka, který má v ruce láhev slivovice a nasává. Zajíc povídá:"Vlku, takovej krásnej den a ty si tady takhle nasáváš, nechceš si jít s námi zabehat?"Vlk se zamyslí a povídá:"Ale jo, proč ne"..a beží čtyři.
Nakonec narazí na medvěda, jak čichá toulen. Zajíc povídá:"Medvěde, takovej krásnej den a ty tady čicháš takový nesmysly, nechceš si jít s námi zaběhat? Medvěd se zamyslí, primhouří oči a povídá: "Já na Vás pekně seru, vždycky když si dá zajíc extázi, běháme všichni po lese jak kokoti...!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.