Kdo si hraje...

22. ledna 2006 v 12:06 | tezz |  :: on my mind ::
...nezlobí. Podle tohoto hesla se asi dnes budu řídit. Zaměstnám svůj mozek vším možným, jen abych nemyslela na hlouposti. Dopoledne jsem proseděla u počítače a tak trošku se rýpala v blogu. Bohužel, ať dělám co dělám, možnosti porýpat se ve zdrojovým kódu jsou na serveru nulové. Je to totiž server pro absolutní laiky a i když se nepokládám za odborníka, tady bych si dokázala ještě v lecčems vyhrát. Snad časem přinese server alespoň menší vychytávky jako je tagboard, počítadlo vstupů, anketky a tak dále a tak dále. No uvidíme. Jo a ještě něco - mrkněte na testovací galerku, jsou to jen takový momentky ze života n ašeho.
Za včerejší neopakovatelný večer musím poděkovat komu jinému než Terezce. Heslem večera se stala věta "jdem na jedno" kterou jsme pojala jako naše motto a napsala jsem ji na konzumační lístek. Ehm... ploteček rostl a rostl, na stole přistálo i pár panáků no a kdyby s námi seděl u stou Pan Mackey ze South Parku, celý večer by nám vyprávěl, že "drogy jsou špatné, áno?" :) Moc jsi nám tam Andrejko chyběla! Ve chvíli, kdy Terez klesla hlava k rameni jsem pochopila, že si dnes už moc zábavy neužijem a je čas jít na kutě. Z cesty domů si pamatuju jen to, že jsem sebou několikrát málem pěkně sekla na zem. Na městské dlažbě, ze které se stala totální ledovka, se fakt moc dobře nechodí. Jsem zvědavá, jak dopadla Terez, má to domů z kopce :))
No, a co dnes? Je neděle, bohužel ne ta tradiční neděle, na kterou jsem si možná neprávem moc ráda zvykala. Dnes neuvidím malou Karolínku, nebudeme si hrát ani zpívat a tancovat. Takže je mi pochopitelně moc smutno a srdíčko bolí. A to je přesně ono - začínám myslet na hlouposti, takže raději rychle upaluju něco dělat. Hezkou neděli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terinka Terinka | 24. ledna 2006 v 13:12 | Reagovat

Terezka dopadla dobře - všechny končetiny na svém místě a dokonce ráno žádná opička :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.